Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Svéd itatópohárról mi a...

Svéd itatópohárról mi a véleményetek? Hasznos dolog, jó ha van otthon?

Figyelt kérdés

#szoptatás #baba #terhesség #Svéditatópohár
2021. okt. 1. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

ha rendes pohárral tanul meg inni, akkor abból fog inni.

Egy egészséges gyerek akar inni, és bármilyen csodapohárral le tudja, és akarja önteni magát. Adja isten!

Az itatópohárnak inkább a rendellenességgel küzdők esetében van jelentősége, akkor megkönnyítheti a mindennapokat.

2021. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem jól jött. Kellett a legelején mindkét babámnak adni lefejt anyatejet. Az elsőnek cumisüvegből adtam, sajnos ő nem is szopott sokáig. Cumizavaros lett. A másodiknál már készültem, el szerettem volna kerülni a cumizavart és a pótlást szoptatasbarat módszerekkel kapta. Ő most lesz 2,5 és még szopik. Szóval ártani nem fog, jó ha van egy kéznél ha szoptatni szeretnel. Max eladod ha nem kell.
2021. okt. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk is van, de soha nem használtuk.

9 hónapos koráig volt anyatejes, cumisüvegből. Utána a cumisüveg mellett párhuzamosan megtanult normál pohárból inni.

2021. okt. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
2x használtuk, cumisüveg egyszerűbb volt. Így is szopott éjjel-nappal, bár lett volna egy kis cumizavara 😄 de semmi
2021. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én beszereztem, de a lányom nem fogadta el sem a lefejt anyatejet, sem a tápszert, szóval nem tudtuk nagyon mire használni, a hozzátáplálásnál már egyből felespohárból kapta a vizet, szóval a svéd itató ment a szekrény mélyére. Majd meglátjuk, hátha a második gyerek nyitottabb lesz az ilyen alternatív étkezési módszerekre, amik nem igénylik a mellem közvetlenül :D
2021. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtuk használni. Pár milinél több pótláshoz hasznàlhatatlan. Főleg ha a gyerek nyűgős, türelmetlen, kapkodja a fejét. Rengetes értékes anyatejet pocsoltunk így ki. A fecskendő is jobb.
2021. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A fecskendő valóban jó ötlet, hogy nem jutott eszembe anno! 🤦‍♀️


Nekünk van, újszülött korában használtuk, mert cumisüvegből nem volt hajlandó inni (azóta sem tetszik neki egyik típus sem), így amíg én egyéb dolgok miatt jártam orvoshoz, férjem abból itatta a gyereket, ha épp megéhezett, nekünk tök jó használatot tett 🙂


Azert valóban türelmesnek kell lenni hozzá, mert ha kapkodja a fejét stb, akkor ki lehet könnyen lottyinteni azt ami benne van.

2021. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik gyereknek sem volt. Megvoltunk nélküle.
2021. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sima kis kávéspohárból adtam neki a plusz tejet.
2021. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!