Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinél terhesség alatt volt...

Akinél terhesség alatt volt elotej (akar csak pár csepp naponta), az végül tudott szoptatni szülés után?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az utolsó pár hétben minden éjszaka át kellett öltöznöm, megszületett a fiam és mint amit elvágtak. Semmi tejem nem volt. A 3. Nap belövelt, de 80 milinél sose tudott többet szívni. 3 hónapos koráig pótoltam tápszerrel, aztán úgy tünt egyre többször csak sír rajta, alig szív kettőt. Persze mert semmi sem jött belőle...így abbahagytam az egész cécót majd 4 hónaposan. Mindent kipróbáltam,nem segített semmi így elengedtem.
2021. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a kettő között. Nekem pl 2 terhességből sosem volt egy csepp előtejem sem, mégis tudtam szoptatni mindkettőt gond nélkül
2021. okt. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt előtejem, mégsem tudtam szoptatni, bár a baba szája volt az oka. Fejni rengeteget tudtam, ahhoz viszont nem volt kitartásom és idegrendszerem.
2021. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt előtejem, màr az aranyòràban tudtam szoptatni ès èvekig tudtam szoptatni.
2021. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt előtejem úgy a hatodik hónap környékén, pár csepp. Utána nem. 35 hetesen született meg a baba, volt tejem jó sok (a lefejt tejet kapta), és pár naposan már szoptatni is tudtam úgy-ahogy, elég nehezen ment, de aztán belejöttünk.
2021. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem.

2 évig szoptattam igény szerint. Sosem fejtem. Nem volt kirepedt mellbimbóm, és ki se sebesedett. Mellgyulladás se. Semmi.

Szerintem mindenki ilyen szoptatásról álmodik.

A lányom is tudott szopni egyből.

2021. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhesség utolsó hónapjában volt néhány csepp előtejem zuhanyozás után. 9 hónapja szoptatom a babám és még remélem nagyon sokáig fogom. :) Ahogyan előttem is írták, nem feltétlenül kell összefüggést keresni. Ha bizonytalan vagy a szoptatással kapcsolatban, keress fel egy IBCLC vagy La Lache Liga (LLL) tanácsadót.
2021. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!