Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hetes mulott a picim, idáig...

6 hetes mulott a picim, idáig nem szoptattam mert gyenge volt a tejci,de még mindig van tejem és meg szeretném próbalni,de csak egy pár csepp jön.Mit tegyek hogy jobban be induljon még és megfelőle legyen neki? Próbálom fejni is.

Figyelt kérdés

2021. okt. 26. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Tedd mellre nyugodtan. Te sokat igyál bármilyen folyadékot ennyit tudsz tenni. Be fog indulni nyugi ne add fel.
2021. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem baj hogy idáig nem szoptattam és csak tápszert papált a pici?

Válthatok cicire?

2021. okt. 26. 08:47
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
2-3 liter víz naponta és 15 percenként cserélj oldalt, be fog indulni.
2021. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha elfogadja, és beindul a termelődés, akkor persze.
2021. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szóval ha éhes tegyem rögtön cicre hiába csak pár csepp jön, majd ő segít abban hogy be induljon?

Mert gondoltam hogy kézi melszívoval be inditom hogy legyen tejem és utánna teszem ra

2021. okt. 26. 08:57
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, a baba stimulál a legjobban.
2021. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ő tudja a legjobban beindítani. Mellszívóval csak kínlódni fogsz. Minél gyakrabban tedd mellre.
2021. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Viszont akkor tarts ki, és ne adj neki tápszert, ha elfogadja a melled,ert ugy nem működik, magának kell szaporítania, ráadásul 6 hetesen egy növekedési ugrás is van, úgyhogy ne ess kétségbe, kellhet neki pár nap is.

Ha alszik, van pisis pelenka, akkor minden ok.

2021. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én értem hogy nem jo ha adom mellé a tápszert de nem fog igy éhezni a kicsi?

Ha vagy 2 napig nem indulna be q tejem?

2021. okt. 26. 13:55
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Azt látni fogod, ha nem indul be, nyilván nem kell éheztetni. De azt is vedd figyelembe, hogy diónyi gyomra van egy ekkora babának, nem kell deciknek jonnie.

Viszont ha tápszerezed, nem szaporít, ugy nem lesz, ez egy ördögi kör.

Ha pici tejed van még, akkor szinte biztos, hogy jó lesz, kitartás.

Ha alszik, pisil, minden ok.

2021. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!