Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha a gyerek nem szivja ki az...

Ha a gyerek nem szivja ki az összes tejet a ciciből mindig kell fejnem?

Figyelt kérdés
Màr a 2. mellgyulladásom vagyok túl, 5 hetes iszsz babám van, aki nem szivja ki az összes tejet a ciciből. Minden szoptatas után fejnem kene? Estenkent szoktam, de akkor sem az összeset mert ettől több tejet pedig nem szeretnék. Hogy csinaljam, hogy az jó is legyen? Köszönöm a válaszokat!
2021. nov. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Èn sose fejtem. Ha kellemetlenül feszül,akkor fejj szerintem, de csak annyit, hogy megkönnyebbülj. A gyulladas meglőzesèhez vigyàzz, hogy ne nyomòdjon meg a melled. Ne feküdj rà, ne legyen szoros a ruhàd.
2021. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha lefejed azt, ami marad, az nem szaporító fejés. Nekem is mind két babám iszsz volt. Nekem szoptatás után 2,5-3 dl volt amit pluszba lefejtem /cici. Ha nem fejtem le, nekem is begyulladt. Egy idő után beáll. Szerintem volt majdnem másfél hónap mire elkezdett beállni, addigra a gyerekeimnek is kialakult egy napi rutin, ami segítette ezt az egészet. Ha fejsz abból nem lesz gond, de ha hagyod, akkor nagyon csúnyán betud gyulladni.

Egyébként én beszélnék szoptatási tanácsadóval, nekem is az segített, ő konkrétabban tud majd neked segíteni.

2021. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, felkeresek egyet ;) köszönöm
2021. nov. 1. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
2 évig szoptattam, 1x sem fejtem.
2021. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
43%
Én sem fejtem soha. 2,5 évet szoptattam. Nem volt gyulladás sem.
2021. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!