Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás?szavazás.

Szoptatás?szavazás.

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Volt előtejem és szoptatni is tudtam.
Volt előtejem de szoptatni nem tudtam,mert elapadt.
Nem volt előtejem de szoptatni tudtam.
Nem volt előtejem és szoptatni se tudtam.
70 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A kettőnek amúgy nagyon nincs köze egymáshoz. A szoptatás nem megy csettintés alapján. Informálódni kell, hogy aztán az első akadály ne akadály legyen, hanem egy nehézség, amit meg tudunk oldani. Lll.hu itt nagyon hasznos információkat találsz.
2021. nov. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy csepp előtejem sem volt

35.héten császároztak, mikor kiemelték a lányom és meghallottam az erőtlen hangját átázott a lepedő ami rajtam volt a tejtől. Akkor ott elöntött. A szoptatás nehezen indult, mert kissúlyú gyenge volt a lányom épp hogy bekapta a cicit (ha sikerült) el is fáradt... 3hétig szenvedtünk, mire azt tudtam mondani, hogy végre sikerült. Azóta 11hónapos, a mai napig szoptatom:)

2021. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hónapos terhes koromtól folyt a tejem. Császár lett a szülés vége. Azonnal volt tejem, 2 évig szoptattam. Mindenféle probléma nélkül.


Tudom...adjak hálát az égnek. Megtörtént.

2021. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló tudom,hogy nincs köze a kettőnek egymáshoz de azért egy statisztikára kíváncsi lehetek nem?
2021. nov. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!