Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek mikor állt be a menstuác...

Kinek mikor állt be a menstuációja?

Figyelt kérdés

9 hónapja szültem, még most is szoptatok.

6 hónap után jött meg először, utána 37napra és most is nagyon hosszú a ciklus. Szülés előtt 28-30naposak voltak.

Nektek mikor lett rendszeres, vagy ugyanolyan mint szülés előtt?



2021. dec. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni első menzesztől kezdve rendszeres és visszaállt. Lehet, a te szervezetednek több idő kell. Ha aggódsz, menj nőgyógyászhoz. De a szoptatás is erősen nyom a latba, hogy ennyire összevissza van. Én nem tudtam szoptatni.
2021. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

16.hónapja szoptatok. Amikor csökkent a szoptatások száma ( nappal 2,éjjel néha 1000 :D) akkor jött meg először,ha jól emlékszem 11 hónapos volt a fiam. Azóta egy hónap maradt ki,a többiben pontosan jött meg. A tesóm 2 évig nem menstruált,mert még akkor szoptatott. A mázlista. :)

Amíg szoptatsz,normális,hogy borul a ciklus.

2021. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontosan 9 hónappal szülés után jött meg (14 hónapig szoptattam), és két ciklus után állt be rendszeres 30 naposra. Érdekesség, hogy a terhesség előtt SOHA nem volt rendszeres.
2021. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hetes korukban jött meg először, azóta pontos. Kizárólag anyatejesek voltak, a kicsi meg is fogant a nagy 5 hónapos korában (tervezetten), szóval nem csak kósza vérezgetés volt.
2021. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor, amikor elapadt a tejem és így abbahagytam a szoptatást. Ez 7 hónappal szülés után volt.
2021. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a választ, a biztonság kedvéért teszteltem egyet meg holnap reggel is fogok. Egyelőre megnyugodtam :)
2021. dec. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!