Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek a terhesség alatt,...

Akinek a terhesség alatt, főként az elején már feszesebb, teltebb volt a melle, nagyobb eséllyel tudott szoptatni, vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2021. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mirigyállománytól függ.
2021. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lett volna, de sajnos nem. Nekem ilyen volt, a rekordom három gyerekkel is max 3 hónap volt.
2021. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmiféle összefüggés ezek között sajnos. Nekem nőtt három számot, 16. héttől már volt tejem, szülés előtt már konkrétan folyt. Aztán egy hét után már fejtem meg cumisüvegeztünk, mert a gyerek érthetetlen okból képtelen volt tíz mlnél többet kiszedni belőlem órák alatt.


Velem egy napon szült szobatársam "borogatja, elmúlik" cicije csontszáraz volt két nappal szülés után, már fel akarta adni, és féléves korig kizárólag szoptatott utána...


Ennyit erről :-(

2021. dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tejmirigyek számának nincs köze a mellmérethez.
2021. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

5: lehet, nem is mondtam hogy nagyobb lett a mellem, de érzem hogy más, teltebb, "tömörebb", nem tudok rá jó szót, vagy jól leírni. mivel fogytam mióta terhes vagyok, így az sem mondható el, hogy mivel híztam lett "nagyobb" a mellem:)

2021. dec. 8. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem ezen mulik. Nekem kicsi volt a mellem mindig de sok tejem jött. Szüles elött is a regi melltartomba mentem a korhazba, nem lett nagyobb. Gondoltam hogy itt nem lesz tej. De megis lett a harmadik napon sok tejem. Viszont nem volt nekem valo a szaptatas az mar egy masik törtenet :P

Minden esetre nem ezen mulik a dolog. Baratnömnek szüles elött folyt a teje a mellei 3x akkorak lettek, s meg se jött teje akarmennyit kinlodott.

2021. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!