Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek visszaállnak már...

Szerintetek visszaállnak már a hormonok?

Figyelt kérdés
8 hós a fiam, reggel, délután szopizik, no meg éjjel kb 2 óránként. A nappali étkezések nagyjából kiváltva. Igaz nem rendszeresen, de ellövök néha egy egy LH tesztet, mert többször éreztem ovus fajdalmat az oldalamban, visszatért picit a nyákom is, de mégis negatív az LH teszt. Ki járt már így és mi lett belőle? Mensi sehol.

2022. jan. 12. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiam 8 hónapos volt, mikor először menstruáltam. De nem volt ovum.

13hónaposan szoktattam le, addig nem volt. Utana kezdett beindulni.

2022. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tök egyéni. Nekem a gyerekek 8 hetes korától megjött rendszeresen, terhes is lettem simán szoptatás mellett, amikor akartam. Anyukámnak meg pl amíg az utolsó kis komfortszopi megmaradt, addig sosem jött meg. Nálam 4, nála 5 gyerek, mindegyikkel így alakult.
2022. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi is hamar szeretnénk a tesót. Éjjel nàla ez csak komfortszpoi
2022. jan. 12. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!