Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kezdetektől fogva tápszeres a...

Kezdetektől fogva tápszeres a babám, de beindult a tejem. Miért?

Figyelt kérdés

Sajnos a babám az első hetektől kezdve tápszeres. A születése után hetekig próbálkoztam a szoptatással, számtalan tanácsadáson voltam, de nem sikerült a tejemnek beindulnia. Amin nagyon nehezen, de túltettem magam.

2 napja eléggé feszült az egyik mellem. Megvizsgáltam, hogy nem érzek-e benne valami csomót vagy nem látok-e valami elváltozást. És elkezdett folyni a tejem. Elővettem a mellszívót és lefejtem egy pici tejet.

De egy lassan egy éves baba, aki az elejétől kezdve tápszeres már nyílván nem fogadja el.

Mitől indulhatott be ennyi idő után?


2022. márc. 1. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg orvossal
2022. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonzavarra tudok gondolni, szerintem is keresd fel az orvost.
2022. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2022. márc. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elvileg a hormonjaim rendben vannak, 2-3 hete voltak megnézetve. 😕

Nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes, eddig erre nem is gondoltam, mert most múlt el pont a havim és védekezünk (óvszerrel, ezt csak azért írom le, mert annál talán a legkönnyebb észrevenni, ha valami “baj” történik).

De lehet csinálok egy tesztet azért.

2022. márc. 1. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy éve nem szoptattál, és most lett tejed ott valami gond van. Mindenképp keress fel nőgyógyászt.
2022. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sosem szoptattam, mert nem indult be a tejem, pedig nagyon sokáig próbálkoztam a babám születése után. De nem volt tejem, max. 1-2 csepp, de el is apadt 1-2 hét után.

Mindenképpen elmegyek azért a nőgyógyászomhoz, köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!