Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás melletti menses /...

Szoptatás melletti menses / ovulacio / fogantatás?

Figyelt kérdés

Azert írok, mert érdekelne, valakinek voltak-e hasonló “tünetei”, illetve mielőtt nekem estek, van idopontom orvoshoz is. Kisfiam 17 hónapos; igény szerint szoptatott, ejjel van, hogy orankent kel szopizni, nappal is, ha itthon vagyunk, sokszor kéri, van, hogy csak 1-2 percre.


Élete alatt egyszer jott meg szinte minden előjel nelkul, nem volt fájdalmas (elotte igen), majd hónapokig semmi.


Kb három hete jo par napig fajt a fejem, szaggatott a lábam, a derekam es minden reggel napokig hányingerem volt, öklendeztem, volt, h hánytam, s napjában többször emelyegtem, bizsergett a mellbmimbom.Teszteltem a miheztartás végett, ami negatív lett.


Most két héttel később ismét ugyanolyan tüneteim vannak, plusz a szoptatás nagyon faj, érzékenyek a mellbmimboim, de sérülés nincs rajta, azonban olyan erzes, mintha a kisfiam a fogaval szopizna. Ismét hánytam reggel, faj a derekam, a fejem, a falásroham, akar éjjeli éhség, illetve ha bizonyos ételre gondolok, rosszul vagyok erzes között mozgok egész nap. Egyik pillanatban megkivanok valamit, másikban undorodom tőle.


Ugyanilyen tüneteim voltak a terhességem elejen, azonban nem tudom, h ezek esetleg PMS vagy hormonális változás tünetei is lehetnek-es es esetleg járt-e valaki hasonlóan?

Elnézést a tul sok infóert, a hüvelyváladék is változó, nyakos/fehéres között váltakozik.


Nem tudom, ezek mennyire függnek össze azzal, h a babám ilyen gyakran szopizik, régebben volt egy ido, amikor kevesebbet igényelte, par honapja többször



2022. máj. 2. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legokosabb lenne csinálni egy tesztet!
2022. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! :) igen, azt is megismétlem, azonban azt nek irtam, hogy hónapok óta mensesem sem volt, illetve 2 hete egy negativat teszteltem
2022. máj. 2. 17:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Na kedves elso válaszoló, spontán módon mivel maradt egy tesztem, teszteltem… POZITÍV lett! 🤣 ez a világ legnagyobb vicce, illetve inkább csodája 🥺❣️
2022. máj. 2. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 😊
2022. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Mi a csoda abban, ha vèdekezés nélkül szexelsz és terhes maradsz? A szoptatás nem fogamzásgatló.
2022. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok, remélem, nem probléma nagyon a váratlan pozitív teszt.
2022. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves szavakat! Beszéltünk, hogy jo lenne még egy gyermek, de ugy voltuk vele, hogy valószínűleg nem nagyon sok esélye van, hogy mostanában összejön, illetve őszintén szólva nem is voltunk tul sokat együtt a párommal…

Kedves 5-os válaszoló, nyilván nem vagyok tudatlan, azonban ne haragudj, de ez a válasz nem valami szép ugy, hogy abszolút fogalmad sincs a körülményekről 🤷🏼‍♀️

2022. máj. 2. 20:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!