Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rá lehet szoktatni a cumisuvegre?

Rá lehet szoktatni a cumisuvegre?

Figyelt kérdés

Van egy 1 honapos kisbabam es altalaban csak az nyugtatja meg ha kezben van vagy ha cicin lehet. A cumit nem fogadja el. Viszont igy neha egy 20 perces seta is nehez, egybol vissza kell fordulnunk igy arra gondoltam lefejt tejet adnek neki cumisuvegbol. Egy csaladtag azt mondta nem biztos hogy elfogja fogadni a cumisuveget, illetve lehet hogy sok fog neki egyszerre jonni ezert se fog bejonni a dolog. Nektek mi a tapasztalat?

Ui: termeszetesen tovabbra is szoptatnam, de ha elmegyunk valahova akkor lefejt tejet adnek neki.



2022. máj. 4. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindig azért sír, mert éhes. Nem kell neki állandóan enni adni. Egy kajálás után min. 2 órán át nem lesz éhes. Ha sír, más miatt sír.
2022. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
én kipróbálnám a helyedben a hordozókendőt (a rugalmassal könnyebb bánni), lehet csak a közelségedre van szüksége ☺️
2022. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Bejönni bejönne neki,mivel nem kell annyit küzdeni a tejért.Több féle méretű cumik vannak.Vannak kis lyukú etető cumik.A kérdés az hogy fog e utána szopni.
2022. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 valaszolo: akkor a mi babánk nagyon el van rontva mert, tenyleg 20 percet se bir ki. A tejjemmel nem lehet gond mert ha megnyomom folyik belole. Peldanak mondom hogy a mai 30 perces setank amire teli gyomorral indultunk el, 15 perc utan felebredt es kezbe se volt jo neki. Amint hazaertunk mellre tettem es megnyugodott
2022. máj. 4. 17:41
 5/11 A kérdező kommentje:
#3. Valaszolo: philips avent anti colic cumisuvegunk van 0+
2022. máj. 4. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy megnyugszik, én is lenyugszom ha eszek egy kis csokit, csak hát a problémáim ezzel nem oldódnak meg. :D
2022. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A cici nyugtatja is a babát,nem mindig azért cicizik,mert éhes.Egy ilyen pici nem is lesz el a kocsiban.Tapasztalat.Majd meg szokja idővel.
2022. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Csak egy kérdés 7-es.

Miért ne lenne el egy 1 hónapos baba a babakocsiban?

Elvileg azért van hogy abban hordjuk, nem? Persze vannak babák akik nem szeretik de ne általánosítsunk.

2022. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Kerdezo, ő egy 1 honapos pici baba.. semmire se vagyik mint a kozelsegedre, amibe igen ,a cicizes is benne van. Ha faj vmije, ha ehes, ha szomjas, ha almos neki igenye van ra. Igen, sajnos ugy fest a te babadnak tobb kell beloled még. Egyelőre ez ilyen. Kesobb lehet ezen szép lassan valtoztatni, de meg tul pici h elvárásaid legyenek. Nekem se volt el babakocsiban. Elfogadtam. Eltelt 3 honap egyszercsak megszerette. Probalkozom en is mindennel, sokszor ujra is probalok dolgokat hatha bejon kesobb. En kb 4 honaposan latom rajta, h na most mar kezdhetunk vmi kis rutint beiktatni a nappalokba.

Cumisuveget en erre a problémára nem adnék. Sanszos ilyen picinel h cumizavar lesz, es akkor aztan nagyobb szivas visszaallitani mint a mostani helyzet. Mar ha sikerul.

2022. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

En adtam a fiamnak cumisüvegből tápszert anno.


Anyatejes volt alapból, de ha mentünk valahova, tápszert kapott, mert én a lakáson kívüli szoptatás gondolatától is rosszul voltam.


Semmi baj nem volt, simán evett, majd otthon szoptatni is tudtam


Viszont nem 20 percenként.

Mind a 2 gyerekem 2 órakat simán kibírt evés nélkül az első napokban is.


Lányomnak viszont cumija lett, ez is bejött. Most 7 hónapos, most volt először hajlandó viszont cumisüveget elfogadni.

2022. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!