Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg nem lesz olyan egészsé...

Tényleg nem lesz olyan egészséges a gyermekem mert nem anyatejjel etetem? Anyatejes babák egészségesebbek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 21:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
62%

Bizonyos betegsègekre nagyobb esèlye van a tàpszeres gyerekeknek. Ez nem azt jelenti, hogy minden anyatejes baba makkegèszseges ès minden tàpszeres baba beteges.

Nem lehet előre megmondani, hogy a te gyerekedre mekkora hatàssal lesz, ès nem is lehet minden betegsegről egyèrtelműen megmondani, hogy a tàpszeres tàplàlàs mennyiben segítette elő a kialakulàsàt.

2022. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül igaz, hogy az anyatejes babák sokkal egészségesebbek. Nem ettől függ, más tényezők is közrejátszhatnak, például a genetika, a betegségekre való hajlam, gyenge immunrendszer.
2022. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
14%
Az anyatejes babák egészségesebbek, igen.
2022. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem így kell érteni, hogy egészségesebbek, csak pl amikor az egész család kikészült az influenzától nálunk, az 5 hónapos babámnak egy kis láza volt. Lehet, ha tápszeres lett volna is csak ennyi baja lett volna, de gondolom az anyatejben lévő antitestek segítettek neki. Amúgy én tápszeres baba voltam és sosem voltam beteg egész gyerekkoromban. Szóval ne aggódj, úgy táplálod a gyereked ahogy jól esik, ne legyen bűntudatod.
2022. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem egészségesebbek. Ott is van ilyen is, olyan is, mint ahogy a tápszeres babáknál is.
2022. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az a leg fontosabb, hogy alapjaraton a gyerek jol taplalt legyen. Mikor mar hozza taplalsz egyen vaktozatisan gypmölcslt, zöldseget, hus feleket, gabona feleket. Sok friss levegö, seta, test mozgas.

Az en lanyom tapszeres es 1 kezemen meg tudom szamolni hany alkalommal volt beteg. Pedig hanyos hasmenes, himlö jarvany is tombolt amig meg nem volt meg az oltasa se.

Lehet nyugodtan le pontozni

2022. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
11%
Az anyatejes babák egészségesebbek. Ez tény. Lehet lepontozni meg kilométeres okoskodásokat írni de akkor is vitathatatlan tény : Az anyatejes babák egészségesebbek.
2022. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
#7 kérlek, támaszd alá tudományos cikkekkel. De ne a nők lapja cafe cikkeiből.
2022. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
11%

8# szerintem pont TE vagy azon az alacsony szellemi szinten.


Meg azok, akik azt állítják hogy az anyatejes babák nem egészségesebbek.


Te olvass utána meg a sok tápszeres "anyuka".

Ledumáljátok a csillagot is az égről csak hogy tereljetek arról hogy ti miért szoptatás helyett inkább mást adtok a babának.


Szánalmas, az ilyenek csak divatból szülnek.

2022. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
81%
A tápszer hátránya, hogy nagyon nagyon sok helyen nincs megfelelő ivóvíz az elkészítéséhez, ami aztán betegséget okoz. Ezért is nyomatják orrba szájba a szoptatást. És nyílván az anyatej a legjobb a babának, de nem lesz egészségesebb a tápszeresnél, ez csak egy bűntudatkeltő baromság.
2022. máj. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!