Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor állt be rendszer a...

Mikor állt be rendszer a babátok szopizásába? Aki csinált rendszert, annak hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Elég káosz az életünk a babámmal szopi fronton. Hosszú út volt mire egyáltalán megtanult szopizni a cicimből, most 3 hónapos, de össze vissza eszik, semmi rendszert nem fedeztem fel benne, pedig már jó lenne valami, mert úgy érzem, egész nap szopizik, pedig szerintem sokszor nem is éhes, mert mikor rövid időközönként (pl óránként) rakom cicire akkor utána sokat visszabukik. Így kb nem lehet egy napot sem megtervezni vele, nincs olyan hogy ekkor meg ekkor alszik és akkor sétálunk, vagy valami mert kb 1 óra múlva sír, és csak cicin nyugszik meg/alszik el. Az éjszakáink is káoszok, 3-4x tuti felébred, csak cicin alszik vissza, de utána meg ha elaludt nem tud büfizni, attól meg a hasa fáj és egy idő után dobálja magát amitől meg felébred.. ördögi kör.. :( Igazából szerintem az a baj, hogy mindig cicin alszik el.

Azt hittem 3 hónapos kora körül azért ez lassan rendeződni fog. Nálatok hogy volt? Elsősorban iszsz babákra/anyukákra vagyok kíváncsi, ők hogy élték meg a "rendszertelenséget".

A hasznos tippeket előre is köszönöm.



2022. máj. 21. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen az iszsz. Nálunk olyan 6hónapos korra állt be a kiszámítható napirend, akkor már nagyjából tudtam mikor fog szopizni.

De mivel az iszsz ugyanúgy megy tovább így fogzás, betegség, bármi miatt többször kérheti és akkor ugye borul a dolog.

2022. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 gyermekem van,mind iszsz.Valódi napirendünk soha nem volt,de mi sem úgy élünk,hogy mindent bizonyos időpontokban csinálunk.Spontán megyünk sétálni pl.Alapvetően pedig minden gyerek más,nekem van aki még 1 évesen is szívatott az éjszakai keléssel,cicizessel,és van olyan is,aki az első naptól átaludta az éjszakát.
2022. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk magától állított be rendszert pár hetes korától. Először 2 később 3 óránként.
2022. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

5hónapos volt, mikor kb 2-2,5 orankent cicizett, magatol allitotta be, addig 10 percenkent, orankent, mikor hogy 0rendszeresseg

Napirendunk meg ekkor nem volt, csupan az esi furdetes-altatas volt fix

7honaposan kezdtuk a ht-t, onnantol kezdett kialakulni a napirend nagyvonalakban, de mindig mindenben ráhagyatkoztam

Most 16honapos, a mai napig iszsz gyermek

2022. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
9 hós, össze-vissza van minden. Azért ha akarnám, szerintem kialakulna valami napirend, de nem érzem fontosnak.
2022. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!