Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporító Karamalz-tól...

Tejszaporító Karamalz-tól hasfájás és hasmenés???

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tejszaporítás céljából vettem és iszom ezt a Karamalz maláta sör italt. Direkt erre van a tejszaporításra és alkoholmentes. Ez már a 3.alkalom hogy a megivása után egyből futok a wcre hamarosan és hasfájás komoly gyomorfájást kapok tőle.. Az első 2 alkalomnál azt hittem biztosan nem az hanem mondjuk az étel amit ettem aznap volt a ludas.. DE! Úgy néz ki így hogy ez már a 3.ilyen italom és 3 ugyanolyan eset hogy ettől van.


Utánanéztem a neten de semmit se találtam arról hogy lehet ilyen mellékhatása. Volt valakinek hasonló???



2022. máj. 24. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen gondom vele. Mondjuk én szeretem, várandósság előtt is ittam néha, meg alatta és utána is. Azért csodát nem kell tőle várni szerintem. Valahol mégiscsak egy "szénsavas lötty". Ha ezzel van a gond, ne idd és kész. :)
2022. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En a szoptatás elejen napi 6-ot öten belole, semmi bajom nem volt tole. De nem vagyunk egyformák.
2022. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen. Sajnálom, hogy így jártál!
2022. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!