Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anya és a saját gyereke...

Az anya és a saját gyereke szoptatása teljesen magánügy?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor csak az anya és a gyerek lehet bent a helységben? Más nem láthatja, hogy szoptathatja?
2022. júl. 16. 22:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Ezt személye válogatja. Függ az anyától, a babától, a környezettől.
2022. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%

Függ az anyától, a babától, a környezettől és persze a gondolkodásmódtól is.


Én például teljesen magánügynek tartom, és ha más szoptat, akkor ki is megyek, mert nem tartom gusztusosnak.


#1 voltam

2022. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen az adott nő felfogása a lényeg. Én bátran szoptatok a családom férfi tagjai előtt is vagy barátnőim előtt, azonban ha a férjük is ott van inkább elvonulok. Nyilvánosan is szoptattam már, mert ha kell akkor kell, de nem szeretem, ha lehet elkerülöm. Gusztustalannak egyáltalán nem tartom. Szóval ez az adott anyától függ és mindenkinek más a határ.
2022. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ilyen szabály, anyafüggő. Én simán szoptattam a szűk családom előtt, diszkréten, takarva a babát, de nem vonultam el, csak apósom elől (ő zavarba jött ettől). Férjem előtt bármikor bárhogy szoptattam. Diszkréten nyilvános helyen is mellre tettem, amíg kicsi volt.
2022. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%
Engem más szoptatása egészen addig nem zavar, amíg ezt a legdriszkétebben csinálja. A provokáció viszont zavar.
2022. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
30%
A világ legtermészetesebb dolga. Kivülállo számára nincs benne semmi káros, ártalmas, kellemetlen. Ezért nem értem, hogy miért lehet ellene bárkinek is kifogása?
2022. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
6 Vannak más emberi dolgok, funkciók is a világon amik ugyanennyire természetesek, nem károsak vagy ártalmasak kívülállóknak, mégsem vagyunk rá kíváncsiak. Ennyi.
2022. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ, hogy a nőnek, hogy komfortos.

Ha gond nélkül szoptat bárki előtt, akkor hajrá!

Ha szeret elvonulni, akkor is hajrá!


Nehogy már még azt is szabályozni akarjuk, hogy hogyan kell a nőnek komfortosan éreznie magát :)


Én gond nélkül szoptatok közeli emberek előtt, ahol biztonságban és nyugiban érzem magam: pl anyám, tesók, barátnők.

De a hideg kiráz a gondolattól, amikor ilyenkor anyósom próbál utánam jönni a szobába...na ott zárom az ajtót. Úgy már nem menne az ellazulás.


Szóval magánügy, hogy melyik nő, hogyan szeret.

2022. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Szoptatás gumicsont ismét bedobva.
2022. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

A kórházban bárki előtt, a férjem és a barátnőm előtt is simán szoptattam ha úgy jött ki, de persze ha volt rá lehetőség jobban szerettem kettesben maradni a kislányommal. Anyám előtt soha nem, anyósom előtt párszor, de nagyon zavart. Lakáson kívül csak kocsiban, erdőben, vízparton került rá sor, nagyrészt senki nem járt arra, az az 1-1 ember aki még arra sétàlt, hát ez van, menjen tovább.

Teljesen természetes ha valaki egy max egy éves babát bárhol megetet, a nagyobbak már tudnak vàrni, velük van idő is elvonulni.

2022. júl. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!