Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pici cicivel is lehet normális...

Pici cicivel is lehet normálisan szoptatni?

Figyelt kérdés

Félek, hogy a babámat nem tudom majd normálisan etetni, megnyugtatni, pici cicimet nem tudom hogyan fogja szopizni.

Csöppet felbosszant, hogy nem nőtt meg és sose volt nagy.:/

Már teljesen elfogadtam a mellméretem felnött koromra, de a terhesség újra eszembe jutatta miért is rossz, mikor az ember nem nőies és tiszta lapos, mint a fiúk.

Csak azt nem értem, hogy ha már a jó isten mellekkel teremtett minket akkor miért nem nőtt meg. :D:)

Köszi, ha válaszoltok. Kis mellűek válasza érdekelne engem! Kérlek csak olyanok válaszoljanak, akiknek olyan, mert most nagy mellű hölgyek válaszával nem tudok mit kezdeni 😊😊

Nekem kb. nagyobb A.



2022. aug. 11. 21:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Felnőtt*
2022. aug. 11. 21:16
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem a zsírmirigyek határozzák meg a tejtermelődést

Ismerek olyat aki lapos mellkassal kezdte ,szülés után olyan volt mint aki plasztikáztatott, majd kicsivel nagyobbra mint eredetileg volt neki, visszaesett mikor elapadt.

Ne aggódj, nem minden giga cickóból ömlik a tej ;)

De a feszülés a bőrön,ahogy nő,az kellemetlen volt nekem.

2022. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis mellem van, szinte lapos vagyok, rengeteg tejem volt, nem ezen múlik nyugi.
2022. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon múlik. Ismerek három anyukát is akinek nagyítóval kell keresni a mellét, mégis 2-3 évig szoptattak.
2022. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt 70AA "melltartó" se kellett, csak azért hordtam, hogy ne látszódjon át.

3 éven túl szoptattam.

Egyébként 70C lett a szoptatás első időszakában, utána visszább ment 70B-re, majd A lett a vége.

2022. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát t nekem terhesség végére végre kitoltottek a melleim az A-s kosarat. Szülés után B-s melltartót hordok. Tesómnak meg tőlem is kisebb mellei vannak, már majdnem egy éve szoptat.


A mellmeretet az oda halmozódott zsirparnak mennyisége határozza meg, de semmi köze ahhoz, mennyi tejed lesz, a kis mellék én is ugyanannyi a tejmirigy, mint a nagyokban.

2022. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A tej nagy része szoptatás közben termelődik, így teljesen mindegy mekkora a mell. A sok tejhez, sokszor kell a babát mellre tenni, ennyi a recept. Ja és nem kell sok tej, csak annyi amennyi a babádnak elég.
2022. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ahogy írják, semmi köze a méretnek a tejmennyiséghez, soknak hiába dupla D, nem tudnak, más pedig A mérettel éveket.Tejbelövellés után láthatóan nagyobb lesz azért. :)
2022. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!! :)
2022. aug. 11. 22:18
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden óriás mellű nagynéném ki vokt akadva h hogy lehet h pici cicivel több tejem volt mint nekik. Nem ezen múlik
2022. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!