Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mostanában szoptatás közben...

Mostanában szoptatás közben elő szokott fordulni, hogy begörcsöl a méhen, ez mitől lehet? Hamarosan meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Egy éve szoptatom a második babámat. Ilyen az elsőnél nem volt. Most is csak három napja. Nem minden szoptatásnál, de egyre sűrűbben jelentkezik. Szülés óta még nem jött meg. Készüljek fel, hogy ez már a menstruáció előjele?

2022. aug. 19. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem
2022. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es! Akkor ez teljesen normális?
2022. aug. 19. 07:49
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen, megy össze a méhed, szoptatás közben normális ha görcsölsz. A kórházban nem mondták amikor a szoptatásról esett szó? Vagy esetleg kismamáknak szóló könyvet nem olvastál hogy felkészülj? Érdemes kicsit tájékozódni , sok hasznos info van.
2022. aug. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De tudtam erről, de már egy éve szültem. Azt hittem, hogy ez csak addig van, amíg vissza nem nyeri az eredeti méretét. A 6 hetes kontrollon már visszament, mondta a doki.
2022. aug. 19. 08:00
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Azt nem írtad hogy egy éve szültél. Így lehet akár mensi is majd , de lehet hogy nem.
2022. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam abból azért lehet következtetni, hogy "egy éve szoptatom a második babámat".
2022. aug. 19. 08:04
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Jogos, ezen átsiklottam, bocsánat.
2022. aug. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj! Reggel van még. 😅
2022. aug. 19. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Még esetleg az is, hogy most van az első ovulációd teherbeesés óta. Ezek után meg nyilván az első menstruáció is érkezni fog.
2022. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!