Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szoptatás mellett,...

Akik szoptatás mellett, menstruáció nélkül lettek terhesek, honnét gondolták, hogy azok? Hány hetesen derült ki?

Figyelt kérdés
Mintha pici magzat mozgásokat éreznék az alhasamban több, mint két hete minden nap. A tesztem viszont negatív lett. (Megyek orvoshoz majd, de még van pár nap a vizsgálatot.)

2022. aug. 19. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Negatív lett a teszted, mi a kérdés? Ha tényleg magzatmozgásokat éreznél, a teszt erős pozitív lenne.
2022. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Maximum fantom mozgást érzel, ha negatív a teszted, vagy összekevered a bélmozgással.


Amúgy én pont így lettem terhes, enyhe rosszullétből kezdtem sejteni, amihez társult, hogy reggel nem bírtam enni. 7 hetes terhes voltam.

2022. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-es. Két gyerekem van már, pont ilyen volt velük az elején. Fantom mozgásokra is gondoltam, de hogy ennyire valósak legyenek. Először csak este lefekvéskor, így ment pár napig, aztán már napközben is, aztán már egyre többször. Több, mint két hete megy így. Most meg már szoptatás közben görcsölni is szokott a méhem. Ennyire átverne a testem? Lehet álterhesség?

A magzat mozgások előtt meg az lett furcsa, az miatt futott át az agyamon a terhesség, mert estére felpuffadtam mindig, pedig semmi különösebbet nem ettem. Aztán ehhez jöttek később a mozgás érzetek.

2022. aug. 19. 10:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mozgásokat legkorábban 16-18 hetes korban érezhetsz, amikor már a poci is nő, teszt is mutatja. Biztos nem vagy terhes.
2022. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második terhességemnél semmi hasam nem volt 5 hónapos koromig. Egyik ismerősöm már 12 hetesen érezte a mozgásokat, én mindkettőjüket 16 hetesen, szóval akár hamarabb is megérezhetném... De elhiszem, hogy nem vagyok terhes, csak kicsit furcsa az egész. Hátha valaki más is járt így.
2022. aug. 19. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el HCG vérvételre magánlaborba, tán ezressel drágább, mint a teszt. Vagy mehetsz persze UH-ra is, az drágább.
2022. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod hogy terhes vagy ha nincs hcg a vizeletedben amire a teszt reagál?
2022. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig a 2 terhességedet kimutatta a hcg teszt akkor most is ki kell mutatnia ha terhes lennél. De mivel negatív így nem vagy terhes. Pusztán képzelődsz!
2022. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugy van, ahogy a tobbiek irjak, de ha ettol megnyugszol, menj elegy vervetelre. Nekem is ket gyerekem van, nalam is elofordul, hogy olyan, mintha magzatmozgast ereznek, pl. 2 napja is. Ha nem menstrualnek rendszeresen, en is elbizonytalanodnek. A belmozgast erzed viszont csak. De ne higgyj nekunk, menj el, es nezesd meg.
2022. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!