Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatáskor normális a...

Szoptatáskor normális a menstruáció?

Figyelt kérdés
1 hónapja szoptatok, és olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Ha elkezdek menstruálni, az összefügg azzal, hogy el fog menni a tejem?
2022. szept. 3. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze vele. Nagyon változó, hogy szoptatás alatt ki mikor kezd menstruálni. Van aki pár hónap után, van aki csak azután, hogy már nem szoptat többé.

Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy meg fog jönni. Én is többször éreztem már úgy hogy, na tuti most.. azóta se.

2022. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze.

Amúgy én is így voltam, de végül nem jött még meg, most 4 hós a baba.

2022. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális. Elsővel ahogy elmúlt a gyermekágyi 8 héttel a szülés után, rá az egy hétre meg is jött, onnantól szabályosan. "Hiába" szoptattam.

Másodikkal meg 5 hónappal szülés után jelentkezett, 3 éves korig szoptattam.

2022. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos iszsz volt a fiam mikor megjött, utána még több, mint 2 évig volt tejem
2022. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 10 hónapos korában jött meg először, addig gyakorlatilag minden hónapban úgy éreztem, hogy "na majd most", aztán mégse.

2 éves korában választottam le, 22 hetes terhesen, szóval a szoptatást sem a menstruáció, sem a terhesség nem befolyásolta.

2022. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a lányom, amikor megjött a menzeszem. 2 évig szoptattam.
2022. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a kisfiam, amikor először megjött szülés után, most fél éves, azóta is megjött, amikor meg kellett, de semmi nem változott, ugyanúgy cicifüggő :)
2022. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerek még 2 hónapos kora előtt megjött a menstruációm kizárólagos szoptatás mellett. A tejre nem volt hatással, fél évig kizárólagosan szoptattam, és még utána is egy éves koruk körül hagytuk abba.
2022. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!