Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fogadtassam el a...

Hogyan fogadtassam el a cumisüvegből az anyatejet?

Figyelt kérdés
Kisbabám 6 hetes, aktívan szopizik. Sajnos nem akarja elfogadni cumisüvegből a tejet, így nem tudom senkire se hagyni egy kis időre sem.

2022. szept. 19. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Próbáltad pohárból? Miért akarsz másra hagyni egy 6 hetest?
2022. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pohárból félrenyeli sajnos.

Csak amíg orvoshoz megyek, vagy ha a nagyobbik gyerekem szülői értekezletére kell menni, stb, de nem ez volt a kérdés, nem tudom miért kell hozzáfűzni valami okoskodást. Megint egy bezzeganya. Azért köszi.

2022. szept. 19. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg ha bimbóvédővel szoptatnád? Úgy nem ér közvetlen hozzád, és kicsit hasonló a cumisüveghez. Bár így lehet utána csak így szopizna.. Nem tudom, csak egy ötlet.
2022. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Senki nem okoskodott, azért érdekel, hogy segítsek megoldást találni. Ne sértődj meg olyan miatt, ami nincs. Szülőinél megoldás lehet, ha előtte megszoptatod, és jelzed, hogy mi a helyzet, nincs időd órákat ücsörögni, térjen a lényegre. A többi szülő is megértő lesz.

A dokinál is jelezheted, nálunk a gyermekágyasokat, szoptató anyákat előre veszik a sorban.

Az én lányom se fogadja el a cumisüveget, sem a lefejt tejet. Én mindent úgy időzítettem, hogy indulás előtt evett, amíg dolgom volt, valaki tologatta babakocsiban, vagy vittem magammal. Ebben egyébként nagyon jól együttműködött, míg itthon óránként kérte a mellem, ha házon kívül voltunk, sosem problémázott. Azért igyekeztem úgy megoldani, hogy 2 óránként legyen egy szoptatásra alkalmas hely.

2022. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem én, de nem szívesen viszem be pl orvoshoz, a sok beteg ember közé, ha nem muszáj. Nem jó kedvemből hagynám másra, elhiheted. Biztos nem én vagyok sem az első, sem az utolsó, aki ezzel küzd. És ez nem sértődés, csak mindig van valaki akár face to face is, aki hozzá tesz valamit, hogy így-úgy, meg miért így csinálod, bezzeg én.. már unalmas, és nem tudok mindig kedvesen visszaszólni.

Egyébként én is próbálok jól időzíteni,általában sikerül is, de van olyan, hogy fél óra, vagy akár 10-15 perc múlva újra cicizni akar...és nem mindig vagyok olyan helyen, hogy hopp, csak úgy előkapom.

2022. szept. 19. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál olyan cumisüveg fejet, aminek cici formája van?
2022. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Az első lányom csak bizonyos márkát fogadott el mindenből (üveg, cumi), lehet másik márkát kellene kipróbálni. Lehet, amit próbálsz az pont nem jön be neki :(
2022. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz nem viszem be, apa kint sétál vele addig.
2022. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az a baj, hogy öklendezik tőle, múltkor hányt is miatta.
2022. szept. 21. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!