Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Náthás vagyok és szoptatok....

Náthás vagyok és szoptatok. Nem érzek ízeket és megsavanyodott levest ettem vacsorára. 3 napos a baba. Mennyi ideig ne szoptassak? Adok neki tápszert és közben lefejem a tejem, de hány etetést helyettesítsek tápszerrel, hogy ne fájjon a pici hasa?

Figyelt kérdés

#szoptatás #újszülött #romlott étel #Újszülött hasfájás #Baba tápszer
2022. szept. 23. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám h ki kéne hagyni szoptatást, de majd valaki biztos tud pontosabbat
2022. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne kellene szoptatnod? Ki javasolta ezt neked?
2022. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszeren és alkoholon kívül nincs más amikor szüneteltetni kéne


Max hasmenésed lesz neked, de az a babának nem árt. Én hányós víruskor is szoptattam és nem kapta el. Egy eredt savanyú leves nem biztos hogy neked is hatalmas bélfertőzést okoz

2022. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Indokolatlan kihagyni a szoptatást
2022. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja a babának tőle, maximum neked egy kis hasmenés.
2022. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Kicsit pánikoltam. Én nem bánom a hasmenést, szinte jól is jönne csak a baba miatt aggódtam.

Folytatom a szoptatást.

2022. szept. 23. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell kihagyni szoptatást, nem megy át az anyatejbe.
2022. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!