Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt meddig nem...

Szoptatás alatt meddig nem jött meg? Csak olyanok írjanak,akiknek több, mint egy évig nem jelentkezett szülés után menstruáció.

Figyelt kérdés

Első gyermekemet 23 hónapos koráig szoptattam. 9 hónapos volt, amikor először menstruáltam.

Második babám 13 hónapos és még mindig nem jött meg. Légy szíves normális válaszokat írjatok. Butaságra nem vagyok kíváncsi. Nem vagyok terhes, most voltam rák szűrésen.



2022. nov. 25. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve szoptatom, és még nem jött meg. (Bár szerintem 2 héten belül meg fog.) Teljesen normális akár az is, ha a teljes idő alatt nem jön meg. Mármint amíg szoptatod, úgy értem.
2022. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális választ akarsz, akkor az orvost kérdezd meg. Amúgy azért, mert a Mancika menzesze x hónapra jött meg, még nem biztos, hogy nálad is így lesz. A saját példád mutatja, hogy mennyire nem ugyanúgy történnek a dolgok két terhességgel kapcsolatban, még akkor sem, ha ugyanarról a nőről van szó.
2022. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt először kisebb vérzésem, mikor 13 hónapos volt, 15 hós korában pedig már normálisan menstruáltam, de még kicsit összevissza időközönként, a terhesség előttinél ritkábban jött meg. Folyamatosan szoptattam.
2022. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 hónap után. Még szoptattam.
2022. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első gyerekemnél 11 hónappal szülés után, második gyerekemnél még nem jött meg, 15 hónapos múlt. Azt hittem én is, hogy többedik babánál hamarabb fog megjönni. Augusztus-szeptemberben volt többször is mindjárt megjön érzésem, de azóta sem lett belőle semmi. Nektek is szokott ilyen érzésetek lenni?
2022. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.


Egyébként én is nem rég voltam rákszűrésen, csinált uh-t is a doki, mert említettem neki a görcsöket, meg hogy sokszor pont szoptatás alatt éreztem őket. De én sem vagyok terhes, nem mondott semmi érdemlegeset a görcsökre.

2022. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

2-es, tapasztalatokat akartam kérdezni,hogy másoknál,hogy alakult. Mit kellene kérdezném az orvostól? Jósolja meg,hogy mikor jön meg? Kizárólag tapasztalatokat akartam,nem azt hallani, hogy normális. Remélem ez érthető.

Na... akkor ez sem fura,volt, hogy én is ezt hittem, hogy mindjárt megjön,de nem. Köszönöm tényleg a tapasztalatokat.

2022. nov. 26. 06:18
 8/11 anonim ***** válasza:
És milyen gyakran vannak neked mindjárt megjön érzéseid? Régóta? Vannak hőhullámaid? (Bocsi, hogy kérdezgetek, de nekem is új ez most, hogy tovább húzódik, mint az elsőnél, és más tapasztalataim is vannak közben!) Nekem nemrég kezdődtek ezek a hőhullámok. 5-ös vagyok.
2022. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még mindig szoptatok, a szülés után 15 hónapig nem jött meg. A tesómnak az egyik gyereknél 9 hónapig, a másikuknál nem emlékszem, de még kizárólag szoptatott akkor. Édesanyámnak egyikünknél sem jött meg egészen addig, amíg szoptatott.
2022. nov. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

8-as! Havonta vagy kb 2 havonta van ez, hogy görcsölgetek. Aztán semmi. Változó.

Hőhullámok annyira nem jellemző.

2022. nov. 27. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!