Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatáshoz szükséges...

A szoptatáshoz szükséges dolgokat elég ha szülés után szerezzük be? Mert nem is biztos hogy fogok tudni szoptatni pl.

Figyelt kérdés

Pl szoptatós melltartó (nem tudom mekkora lesz a cicim).

Vagy a bimbóvédőkrém, egyebek.


2023. jan. 25. 07:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szoptatós melltartó nem feltétlenül szükséges, én sima sportmelltartóban vagyok itthon, de kicsik/közepesek a melleim.

A mellbimbókrémmel nem várnék, nem nagy tétel és főleg az elején kell. Nagyon tud fájni úgyhogy azt vennék egyet előre.

Mellszívó is jól jött nekem mert a gyerek nem akart enni, olyankor egy mellszívó tud segíteni hogy ne csomósodj be. Ha nem kell mégsem akkor tovább adhatod. Illetve ha begyullad a melled akkor is kellhet a fejés.

Melltartóbetét is jó ha van, hogy ne ázz el éjjel.

2023. jan. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál.
2023. jan. 25. 07:42
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért van ennyi mellszívó a neten mert mindenki megveszi szinte fölöslegesen,szerintem még a kórházba leszel bárki tud venni ha annyira kell.

Nekem pl a szoptatós melltartó nagOn jóvolt és előtte vettem.nemsokkal annyit nyúlik amennyit nőtt a cicim a tejtől.

A krémet énis ajánlom már a kórházba is beviheted

2023. jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a melltartót vettem meg korábban, terhesség alatt, de csak azért mert pont találtam jó árban. Ja, meg kézi mellszívót, mert az sem egy drága dolog. Elektromosra nem mertem beruházni, de utólag kiderült, mégiscsak szükség volt rá. Kenőcsre is, de azt is lehet venni bármikor bármelyik drogériában, ha úgy van.
2023. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak a krém kelett. De az első naptól.

Sima melltartót hordtam, abba szoptattam. Lésöbb kaptam egy szoptatósat,rosszul éreztem benne magam, nem hordtam.

Mellszívót sem használtam. Megvettem, mert mindenki eröltette. Aztán 1x csak kíváncsiságból próbáltam ki, de nem is tudtam használni.



Szóval én a krémet ajánlom, a többit meg késöbb meglátod

2023. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Nekem csak a mellem kellett, az megvolt előre. Nem kell túlbonyolìtani a dolgokat.
2023. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem jól jött a mellszívó mert túl sok tejem volt és begyulladt a mellem. Érdemes mindent előre megvenni.a krém még jól jöhet. Melltartó csak akkor kell ha kimozdulsz és majd szoptatni kell.
2023. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a szoptatós melltartó nagyon hasznos volt már a kórházban is, mert csak lecsatoltam a mellemnél és már szoptattam is, nem kellett hozzá nagy vetkőzést csinálni. Melltartó nélkül meg nem lehettem, mert állandóan folyt a tejem, és a melltartóba bele tudtam tenni eldobható melltartóbetétet.

A krém is jól jön főleg az elején, nekem pl. már a 2. nap kisebesedett a bimbóm. Mellszívót otthon kezdtem használni, ha nem szívtam le minden szoptatás után, bedurrant, nagyon fájt a mellem.

2023. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Melltartó jó ötlet, ha nagyobb melled van. Én szerettem őket nagyon, sokkal kényelmesebb volt, mint a sima.

Krém is, lehetőleg olyat vegyél, amit nem kell lemosni. Én egy nagyobb tubus Lansinoht vettem.

Mellszívót nem vennék. Igény szerint szoptattam, eszembe se jutott fejegetni, fölösleges.

2023. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Nekem mellszívó nem kellett,szopott a gyerek rendesen :).

2 évig szoptattam.


A szoptatós melltartó nagyon jó,csak le kell kapcsolni.


A mellbimbó-védőkrém is jó. Hasznos.


Bimbóvédő sem kellett.

2023. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!