Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előfordult már hasonló szituác...

Előfordult már hasonló szituáció? Többi lent!

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem,a babám kizárólag anyatejes.Decemberben jelentkezett a menstruációm pont mikor a babám 4 hónapos lett,azóta nem,már 4 napja késik.

Férjemmel óvszerrel védekezünk,tudomásunk szerint nem történt baleset,minden alkalommal ellenőriztük az óvszert!Előfordult már ilyen valamelyikőtökkel,hogy visszatért a menstruációja majd újra megszűnt?Nagyon aggódom!Tudom,egy teszt csodákra képes,de nem szeretném,hogy felesleges pénzkidobás legyen!



2023. jan. 31. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

4 napon aggódsz, de a teszt, az nem. Mintha bárki is beléd látna.

Egyébként meg sokaknak össze-vissza vagy sehogy se jön meg szoptatás alatt.

Nem mindenki olyan (szerencsétlen), hogy iszsz alatt is a gyerek 8 hetes korától visszaállt napra pontosan.

2023. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem mindig a régi ciklus tér vissza. Illetve lehet az elején össze vissza is. Majd beáll.

Van olcsó teszt is ami tökéletes és legalább megnyugtat.

2023. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Normális, ha összevissza jön meg, kéthavonta vagy bárhogy. Egy olcsó tesztet csinálj szerintem, időben derüljön ki, ha mégis baba. Hiszen most a mensire nem alapozhatsz.
2023. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem megjött 2hónaois koraban, 5hónapos korában, 8hónaposan és mikor 10hónaposan hagytam el a szoptatást, akkor allt be rendszeresre.


De ugye ez vicc, hogy egy 500ft-os teszt pénzkidobás?!

2023. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok. Decemberben jött meg először 4 hónappal a szülés után és most félidőtől meg voltak a pms tüneteim, a "mindjárt megjön" érzés csak épp a vérzés sehol jelenleg 4 napja késik és megszűntek a tünetek 🤷‍♀️
2023. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem állt be egyből szabályosra a ciklusom. Olyat is ismerek, akinek megjött, aztán sokáig nem, aztán megint.
2023. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!