Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges az hogy valaki...

Lehetséges az hogy valaki teherbeesik és a 3 hónapos babája így is elfogadja a cicit?

Figyelt kérdés
Olyan érzéseim vannak,hogy teherbe estem,még nem teszteltem,de tudomásom szerint olyankor a baba elutasítja az anyatejet, valóban minen esetben igaz,vagy nem feltétlenül?
2010. okt. 14. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden baba utasítja el főleg ilyen kis terhességnél nem
2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevés baba utasítja el a tejet.Persze elöfordul,de nem törvényszerü.
2010. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül utasítja el a mellet a baba! Anyum csak úgy vette észre hogy ismét babát vár, hogy elment az orvosoz, hogy nem megy le a hasa. A gyerkőc még pár hónapot szopizott, majd 7hónaposan elválasztotta magát.

Tesztelj, az meg megmutatja, ha valóban baba van!

2010. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos volt a lányom, mikor elutasította az anyatejet. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Tudtommal nem törvényszerű, hogy ne ízlen nekik az anyatej így.
2010. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elején nem. Kb 3 hónapos terhességnél a babák kb 80 %-a igen, mert akkor már nagyon érződik a terheshormon íze. De nem biztos, hogy elutasítja. Az én lányom akkor szokott le a ciciről, bár ő akkor már 15 hónapos volt.
2010. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mire gondolni,mert egyfolytában tekereg a cicimen és ívbe vágja magát. Ezt csinálja kb 1,5 hete, de eddig nem volt ilyen és jövő héten lesz 3 hónapos. Hasfájás lenne? De ilyen későn jön elő? Már nem tudok mire gondolni, szerintetek mi lehet? Holnap végre nem dolgozik a párom elküldöm egy tesztet venni azért.
2010. okt. 15. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
ugyanez nalam is. legyszi ird meg mi lett!
2010. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett a teszttel......De lehet,hogy a hasa okozza.Vannak babák akiknek 3 hónaposan jött a hasfájás.Ismerek ilyen anyukát.....
2010. nov. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

A tesztem negatív lett, 2 hétig csinálta ezt a babám,aztán elmúlt, nem tudom mi lehetett ez.

2010. nov. 10. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!