Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos a kisfiam,2 óránként...

2 hónapos a kisfiam,2 óránként eszik nappal, ha utazunk bírja tovább is. Éjszaka tovább bírja, de 1 óra minimum a szopi. Ezen nem vátoztat. Mikor lesz kevesebb? Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szopizás előtt altasd el,és így kipihenten fog szopni. nem alszik el közben,gyorsabban végez.Lehet,hogy 2 óránként nem azért szopik mert éhes,hanem fáradt és a cicin nyugszik meg.
2008. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, ami az 1. válaszolónak!
2008. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de már alvásból ébred és kéri a cicit enni. Még nem igazán van ébren. Eszik, alszik.......
2008. dec. 31. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor próbáld meg picit lekötni,csörgőzés,éneklés.

Különben az én kislányom is 2 óránként szopott az elején. Én adtam neki 2 óránként,leszokott magától,de nem hagytam 20 percnél tovább a cicin.Ő szopott volna tovább,(legalább is áztatta volna tovább a mellem,mert az már csak élvezkedés volt,nem evés) :)de kivettem a szájából.

2009. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20 perc 2 cicin? 10-10???

próbálom én is leszoktatni az 1 óráról, ma ment, és fél óra volt a 2 cici. de ez az első próba. esténként nagyon hasfájós akkor nem tudom mennyi elég mert vagy 100szor ki be veszi a cicit mert ideges, fáj a pocija , de viszont ha nem adom oda neki akkor meg azért is ideges. ördögi kör.

köszi a választ

2009. jan. 7. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!