Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj a mellem etetéskor,...

Nagyon fáj a mellem etetéskor, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mitől fáj, mert nem kifejezetten csomó van a mellemben a tejtől, hanem egy kis "pukli" a mellbimbómon, ami már piros nagyon. 7 hetes a kislányom, idáig szépen evett, nem volt gond, kb. 3 napja érezem ezt. Mi lehet?
2010. okt. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan jól van mellen a baba, amikor szopik?
2010. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hajnalban etetéskor néha előfordul, hogy elcsúszik, elképzelhető, hogy egyik este nem jól tettem mellre a kicsit, de attól ennyire fájhat? Olyan, mintha begyulladt volna... :(
2010. okt. 29. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy egy-kétszer ráharap az ínyével ugyanazon a ponton, és az tud nagyon fájni. Akkor is, ha utána már jó a technikával csinálja, ez 2-3 nap is lehet, mire elmúlik. Nekem legalábbis így volt, én nem csináltam vele semmit, elmúlt. Ha nem javul, szerintem hívj fel egy szoptatási tanácsadót az lll.hu oldalról, ők biztosan segítenek!

Jobbulást és jó babázást!

első

2010. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi a helyzet, van javulás?
2010. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!