Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás alatt elkezdeni...

Mellgyulladás alatt elkezdeni a szoptatós teát inni nagyon rossz ötlet? és visszatérő mellgyulladással mit lehet kezdeni? Elsősorban csak a jobb mell érintett

Figyelt kérdés

Bő egy liter vízben két filter.

3 hetes a baba és ez a második mellgyulladásom :-( és ilyenkor mindig csökken átmenetileg a tejmennyiség az érintett mellben. attól tartok, ha iszom, túl sok lesz és nem győzöm majd fejni, de így meg nem biztos, hogy elég neki. vagy várjak türelemmel, míg visszaigazítja magának a mennyiséget?


2010. dec. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard szaporítani, mert akkor sose áll be a mennyiség... nekem már 3 hónapos a gyerkőc, és még mindig sok, pedig csak akkor fejek ha már nagyon-nagyon muszáj. Túl vagyok jó pár csomósodáson, és bár már jobb a helyzet kicsit, még mindig reménykedek, hogy egyszer majd beáll :)
2010. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor hanyagolom a teát inkább :-( jól gondoltam :-(
2010. dec. 1. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

biztos, hogy a babád tudja jól beállítani a mennyiséget.


nekem is sok gondom van csomósodással, gyulladással. sajnos 3 hós koráig nem vettem komyolyan, akkor mentem csak el szakemberhez. sok macerától megkíméltem volna magunkat, ha hamarabb teszem...


te még időben vagy, érdemes lenne felkeresni (vagy házhoz hívni) egy szoptatási tanácsadót!

www.lll.hu

2010. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem is a honlapjukat, de a környékünkön nincs ilyen sajnos, pedig sokat segítene biztos :-( legközelebb bő 200 km-re volna :-(
2010. dec. 1. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!