Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kiolvasztott anyatejnek...

Kiolvasztott anyatejnek "rozsdaszaga" volt. Mitől?

Figyelt kérdés
Rá volt írva hogy mikori, egy adag egyszerre lefejt, egyszerre fagyasztott tej volt. Mitől volt ilyen furán erős rozsdaszaga. Kiöntötem, gondolom az már rossz. Tapasztalatok ezügyben?
2010. dec. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A benne levő vastartalomtól van ilyen szaga. Nem romlott, az fagyasztott anyatejnek ilyen jellegzetes illata van, és az íze is vasízű, emiatt sok baba nem fogyasztja el fagyasztás után, csak frissen.
2010. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem kóstoltam meg, és ezt sajnos nem is tudtam. Akkor megkóstoltatom a babámmal és ha nem kéri akkor megy a csapba... na mind1, de azért elég sokat "melóztam" velük :)
2010. dec. 2. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is, és mind ment a csapba.:(, még jó, hogy hamar beállt a tejmennyiségem és nem fagyasztottam sokat.

(első válaszoló)

2010. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elővettem a hozzátápláláshoz a fagyasztott készletből, de olyan borzalmas (nem tudtam megfejteni, hogy mire hasonlít:) szaga volt, hogy forgott a gyomrom. Próbáltam adni a babának a kajából, de nagyon kelletlenül fogadta! 2-3 liter van lefagyasztva, nincs szívem még kiborítani. Régebben, amikor csak 1-2 hét után olvasztottam ki őket, nem éreztem büdösnek. Most már azonban pár hónapja ott vannak... Abban reménykedem, hátha nem mind lesz büdös.
2010. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is fagyasztottam le anno anyatejet, de mikor elővettem és kiolvadt, ment a lefolyóba. Iszonyúan vas szaga volt, pedig tuti nem romlott meg, hiszen max. 2 hónapos volt.
2010. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam ahogy az utolsó hozzászóló írta.... nem értem én sem. Nem megromlott akkor ezek szerint... nem jó hír nekem sem, bár nem nagy mennyiség (10 db 180-as avent via pohár) de a meló miatt sajnálom....
2010. dec. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!