Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hozzátáplálásnál (a tej nem...

Hozzátáplálásnál (a tej nem elég) először szopi, utána a kajcsi, vagy először egyen, utána leöblíti tejcsivel?

Figyelt kérdés
Teát, vizet nem fogad el.
2010. dec. 30. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elöszőr a kaja és utánna a tejcsi.
2010. dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először mindig szopjon, hogy abból egyen annyit, amennyit csak lehet! Aztán ezt ki lehet egészíteni a szükséges mennyiségben egyéb étellel. Jóllakottan csak keveset fog szopni, és elapad a tejed.
2010. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szoptatást szeretnél kiváltani, és/vagy sok tejed van, akkor add először a kanalast, aztán a cicit. Ha csak HOZZÁtáplálni szeretnél, akkor cicivel kínáld meg először, csak aztán a kanalassal. Én az utóbbit követtem, mert sosem volt túl sok tejem, nem akartam, hogy csökkenjen a tejmennyiség. Most 12 és fél hós a kisfiam napi 3-4x szopik, 5x eszik szilárdat.
2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal szopik, napi 5x (reggel - ilyenkor még van elég, 11 körül, 2 körül, 5 körül, és fürdés után - ezt tápszerrel pólolom). Egyetlen szopizást sem szeretnék kiváltani, örülök, hogy szeret szopizni, és hogy van még tejem. Csak kiegészíteni kell, mert kevés, ami van, akármit ettem ittam. Akkor inkább először szopizzon, és utána, ha kér még mást, akkor abból annyit egyen, amennyi még kell neki?
2010. dec. 30. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, azt csináltam, h. először szopizott amennyit bírt és kért, utána etettem szilárd étellel.
2010. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!