Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Motherlove-s tejszaporítóról...

Motherlove-s tejszaporítóról vélemények?

Figyelt kérdés
Ha hatott, mikor kezdett több tej termelődni és hány napig, hogyan kell szedni?
2011. jan. 3. 08:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom make more milk a neve.
2011. jan. 3. 08:53
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem segített, piszkosul drága, a 60 db-os 7000 Ft, a súlyodnak megfelelően kell szedni, napi 6 vagy 8 szemet. Ha ezt 8 szemmel számolod, akkor az ugye 1 hétre elég. Én két dobozzal beszedtem, semmi nem változott, illetve a baba pocija fájt tőle, én meg állandóan büfögtem. A tájékoztató szerint 24-48 órán belül növeli a tejadagot. Én fórumokon találtam, hogy milyen jó, ezért vettük, de nálam a semmi pozitív hatása nem volt.
2011. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem hatott, tényleg több lett a tejem.

Azonban 4 hétbe telt, mire rájöttünk, hogy ettől fáj eszméletlenül a Kislányom hasa. Azonnal leálltam.

Két hét múlva elapadt a tejem :-( és megszűnt a Kislányom hasgörcse :-)

Így tudtam szoptatni csak 4 hónapig, és a mágikus 12 hét helyett így fájt a 4. hónapig Manó hasa

2011. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

drága és egy fillért sem ér.

Feleslegesen vettem meg anno, feleslegesen aggódtam, a tejet csak a baba tudja szaporítani.

22 hónapja szoptatok

2011. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!