Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt kilakkozhatom...

Szoptatás alatt kilakkozhatom a körmöm, vagy kerül valami káros anyag a körmön keresztül a tejbe is?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egy kardinális kérdés, hanem inkább egy kicsit bugyuta, de megyek majd egy esküvőre és szeretném egy kissé feldobni a tipikus "gyerekkel-otthon-lévő-anyuka" külsőmet. Aki ellenzi, írja már meg, hogy miért, mert még nem döntöttem el, és hátha valami nyomós okot olvasnék ellene is... Köszi! :-)))))
2009. febr. 13. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze h kilakkozhatod.nyugodtan
2009. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te se gondolod komolyan???

Nyugodtan lakkozd ki a körmöd.

2009. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a hajfestés!:)) Rémhír! Mit kapok azért mert festem a hajam szoptatás alatt ja és még a körmömet is festem!!! Eddig semmi károsat nem tapasztaltam pedig 4,5 hónapja szoptatok és jó sok tejcim van!
2009. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nyilván nem a tej mennyiségéről van szó... Hanem ugyanarról, mint amit a dezodorok esetében írt az egyik válaszoló egy másik kérdésre valakinek. Hogy káros anyagok szívódnak föl. A dezodorok esetében például alumínium, ami pont a mell környékén rakódik le. Na erre vagyok kíváncsi! :-)

2009. febr. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!