Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » MORE MILK plus tejserkentő...

MORE MILK plus tejserkentő tablettával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kétségtelenül nagyon hatásos, de valahogy nem sikerül elhagynom, ahogy a termékleírás ígéri. Most már több, mint 2 hónapja szedem és az emelt adagot.

Anyagilag nem mindegy......Persze megveszem, amíg csak kell, de nyilván jobb lenne ezt megtakarítani.

Nektek sikerült elhagyni? Mennyi idő után?


2011. febr. 24. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, amikor elakartam hagyni nekem is csökkent a tejem. De ami fantasztikus az az hogy működik :)
2011. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért lányok de írnátok nekem erről a termékről valamit.Iszonyatosan érdekelne a dolog!!!!

Mennyibe kerül,hol lehet kapni stb.

Mi az hogy elhagyni?

Nekem ez úgy tűnik mintha a szervezet úgymond megszokná és utána "lusta lenne termelni".Bocsi ha hülyén fejezem ki magam csak elsőre ilyen érzésem lett.De ahogy írjátok hogy beválik akkor én is kipróbálnám.

2011. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A More Milk kapszulát lehet kapni gyógyszertárban is, de ott általában nincs készleten, csak megrendelik. De szerintem ott nem érdees megvenni, mert nekem 7000 Ft-ért akarták adni. Én a Kenguru Gold-ba (megváltozott a neve , de nem jut eszembe sajnos, hogy mi lett)vettem 6300 Ft-ért, de lehet kapni ugyan ennyiért a Brendonaba is. Mind a két helyen van készleten. Szóval szerintem a nagyobb bababoltokba meg tudod venni.

Az első alkalommal én "le tudtam állni" vele és kb 2 hónapig nem csökkent a tejem mennyisége. Most újra kezdtem szedni, az elején én is az emelt adagot szedtem, most pedig napi 2-t. Így tudom tartani a mennyiséget.

2011. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gyógynövényboltban is lehet kapni.

A 60 db-os ára valóban 6300 Ft körül van, viszont ha hosszabb távon vagy kénytelen szedni, válaszd a 120 db-osat, mert az "csak" 10.000 Ft.

A teszvesz-en, vaterán is láttam árulni, 9600 Ft-ért + 390 Ft postaköltség, tehát bárhol laksz, be tudod szerezni ennyiért.

Az elhagyása valóban annyit takar, hogy nem tudom abbahagyni, mert egyből visszacsökken a mennyiség. Azt nem hinném, hogy függővé válna a szervezet, csak éppen enélkül csak a régi kevés mennyiséget termelné. Egyébként kizárólag növényi összetevőkből áll. Valami tinktúra féle lehet, mert a kapszulában folyadék van, nem por. Emiatt lehet hatásosabb, mint a tea, amit leforrázva nem sok minden marad benne a hatóanyagokból.

A termék azt ígéri, hogy amint a kívánt mennyiséget elérjül, abba lehet hagyni. Nekem sajnos ez nem sikerül. Emiatt is indítottam a témát, hogy ti mit tapasztaltatok.

2011. febr. 26. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez tök jól hangzik!!!!

Köszönöm nektek hogy leírtátok a tapasztalatotokat!!

Az a helyzet hogy nekem elég (volt)a tejem ha szopizna rendesen,de most hogy csökkentette az adagját így a tejemen is észreveszem a változást.Így akkor kezdjem el én is szedni szerintetek?Vagy lehet hogy azért unja meg az evést mert nem jön neki ahogyan szeretné?Ez viszont akkor azt jelenti hogy nem elég a tej ugye?

2011. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nektek milyen csomagolásban van?
2011. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha elég volt a tejed korábban,most is enne annyit, ha szüksége lenne rá. Hozzátáplálod már ezek szerint? Mert akkor természetes, hogy már kevesebbet akar.

Vagy csak szopizik még? Mert akkor ennie kellene legalább annyit, mint korábban is! Ebben az esetben fejjed le a maradékot, amit nem kér, hogy ne csökkenjen a tej mennyisége. De, ha rásegítés kell a tejmennyiség növelésére, mindenképpen ajánlom a kapszulát.

2011. márc. 3. 03:37
 8/8 A kérdező kommentje:

A 60 és 120 db-os kivitelnek különböző a cimkéje, de mindegyik kékes-zöldes.

Ami ugyanolyan, az a műanyag üvege: barnás színű.

2011. márc. 3. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!