Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy babás vagyok?...

Lehetséges, hogy babás vagyok? Még szoptatok, de késik!

Figyelt kérdés

Kedden kellett volna megjönnie, október óta mensizek de 24 naponta!( szülés előtt 28 napos volt a ciklusom)

Ki is pöttyösödött a fejem vasárnap, és kedden egész nap olyan érzésem volt mintha megjönne de nem!

Igazán semmi tünetem nincs, anyha hasszurkán kívül, de az a szpoitól is lehet! :( (15 hós a lányom)

Fáradékony vagyok, de az meg lehet a tavasztól si :(


ÉS amúgy védekezünk de az előző mensi előtt 2 nappal voltunk együtt védekezés nélkül tehát a ciklusom 22. napján febr 17-én! Akkor még megjött 19-én de 3 napig tartott!Nem is gyanakodtam!De most késik!


Én nagyon örülnék, de nem így terveztük, kb 1 év múlva lett volna tervben, de nyilván marad velünk, ha így van!

Akinek volt hasonló mesélne...


Köszi hogy elolvastad :)


15 hós islány anyuja


2011. márc. 18. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, akkor normális, hogy "rakoncátlankodik" a ciklus. Mindemellett lehetséges, hogy babád lesz.

Csinálj egy tesztet, az már biztosan kimutatja.

2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináltál már tesztet?Lesz baba?
2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akartam elkapkodni....babona!

Meg amúgy is reggel csinálnék!

Meg a párom ma este jön haza (2 hét után) és majd együtt :)De megírom minden

2011. márc. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!