Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes kisbabámat van, hogy...

2 hetes kisbabámat van, hogy félóránként kell szoptatni. Hogy oldjam meg, ha orvoshoz akarok menni? Szoktassam rá a cumira? Fejni nem tudok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Az elején nekem is rengetegszer szopcsizott a babám. Próbáld meg, hogy nem hagyod elaludni (pl. csikized a talpát) és fél óráig egyfolytában eteted. Nekem olyan is volt, hogy egy órát is cicizett. Néha azt gondoltam, odakötöm magamra, mivel szinte egész nap cicin lógott, semmi mást nem csináltunk. De aztán szép lassan beállt, hogy eleget egyen és egyre ritkábban. Mostanában kell menned dokihoz? Mert nekem először a 6 hetes kontrollra kellett vinnem, előtte megkajáltattam, autóval gyorsan odaértünk és így kibírta mire újra szoptathattam. De szoptattam már autóban ülve is, mert megéhezett. Oda legalább nem látott be senki.
2009. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is 2 hetes kisbabam van es en cumit adtam neki.Megbaratkozott vele eleg hamar es igy mar egy programot tudtunk kialakitani.Szerintem megnyugtatja!
2009. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fogorvoshoz kellmennem, fáj a fogam. Remélem időpontot tudok majd kérni.

Köszönöm a válaszokat!

2009. febr. 25. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak, csak a hideg sétákon ajánlom fel a cumit, hogy ne ordítson a hideg levegőn (1 hónapos, a tesói miatt ki kell menni), eddig még nem volt baj, legtöbször ha elaludt kiköpte és csend volt. Ha valaki ilyenkor elviszi babakocsiban (tologatni), valószínű csendben lesz (cumi nélkül is). A cumi egyik nagyobb gyerekemet sem zavarta a szopizásban.
2009. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!