Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után hogyan zajlik a...

Császár után hogyan zajlik a szoptatás?

Figyelt kérdés
Amugy a császár altatásos vagy lokális műtét?
2011. márc. 28. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. egy fél óra múlva behozták a picit. Nehéz volt, mert nem tudtam még oldalra fordulni, de az ápolók próbáltak úgy ügyeskedni, hogy sikerüljön. Elég érdekes volt, de az ingerek miatt muszáj. Meg is volt az eredménye már harmadik nap reggelre be is indult a tejem.
2011. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem spinális érzéstelenítéssel csinálták. Rögtön utána nem kaptam meg, mert engem le kellett vinni a nőgyógyászatra, mert volt hely a szülészeten. Mikor felvittek a gyerekágyas osztályra, kb 3 órával a műtét után, akkor hozták be a drágám,és akkor próbálkoztam szoptatni. Felülhettem, úgy próbálkoztam.
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem is spinális érzéstelenítés volt. Összevarrtak és az őrzőbe toltak ahol a páromnál volt a kicsi. Kb 1 óra múlva jött egy nővér és közösen rátettük cicire. Nekem is a 3. napra lett is tejem.
2011. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is spinális volt. Arra már nem emlékszem, hogy mikor hozták oda a fiam, mert annyirfa kész voltam, de szerintem, olyan fél óra múlva hozták, de a szoptatós nővérke később jött és akkor tettük mellre. Meg sem tudtam mozdulni, így ügyeskedni kellett, de sikerült szopiztatni. 2 nap múlva be is indult a tejem. A kórházban végig fekve szoptattam (és utána is csak úgy ment). Viszont a szobatársam ülve szoptatott, nem nagyon kímélte magát. Meg is lett az eredménye, felszakadt a sebe...
2011. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az hogy csak néhány nap múlva indul be a tej a császár miatt van, vagy rendes szülés után is kell néhány nap ahhoz hogy beinduljon a tej?
2011. márc. 29. 18:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is gerincközeli (spinal) érzéstelenítésem volt. 1 óra múlva hozták a babát először, utána 3 óránként mint a többieknek. Kicsit ügyetlen voltam, mert a lábamat nem tudtam még mozgatni, de a nővérek segítettek. 2 nap múlva volt tejem. Nekem az ülve szoptatás vált be, mert kényelmesebb volt mint az oldalamon feküdni.Kicsit lassan ment a pózíció felvétele, de nagyon türelmesek voltak.

Egyébként ha altatnak valakit nem valószínű, hogy ilyen hamar megkapja a babát, mivel az altatószerek miatt a tudata még nem elég tiszta ahoz (és általában még egy darabig túl kómásak), hogy megtartsa a babát.

2011. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!