Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Budapestiek. A Pólusban van...

Budapestiek. A Pólusban van baba-mama szoba, esetleg pelenkázó, ahol meg tudnám szoptatni a babámat?

Figyelt kérdés
Valamikor tervezzük a párommal, hogy a pólusban szét nézünk, csak autónk nincs, tömegközlekedéssel mennénk, s nem tudjuk ott meg tudnám-e valahol szoptatni.
2011. ápr. 21. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiialakított mellékhelyiségnek lennie kell! Az 100%, de én még nem találkoztam ott baba-mama szobával, ahol megtudod pl. szoptatni. :/
2011. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát mi sem, de valahogy akik babával járkálnak biztos meg tudják oldani. Ezért is érdekelne. Pelenkázó csak van valahol (pl a tescóban a 13 kerületiben a pelenkázóban van egy szék, én azon már megszoptattam a kisfiamat, egyszer voltunk ott, s mivel közel van, így meg mertük kockáztatni). Aki tud róla, hogy a pólusban hol van pelenkázó, megírhatná, s hogy merre találnánk.

Köszönöm

2011. ápr. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!