Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Juthat káros anyag a tejbe?

Juthat káros anyag a tejbe?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon hülye a kérdés, de én már egy kicsit pszicho :), túl aggódósá váltam.

Szóval éjszaka nagytakaritottam (ilyenkor van időm) és rengeteg domestost használtam, beszivtam a "gőzét" is meg a kezemen a bőrt is rendesen érte, (persze le nem nyeltem), de ugye igy nem juthat káros anyag az anyatejbe??? (Biztos hülyének néztek :)


2009. márc. 7. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem juthat ne aggódj.Én nem nézlek hülyének:-)Meg amugy a szervezet sem ugy csinálja,hogy minden káros anyagot belenyom a tejbe,mintha a baba lenne a szemetes:-)
2009. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne foglalkozz, azzal, hogy ki mit gondol!! Egyébként én is sokszor használok Domestost, de nekem még az soha sem jutott ez eszembe, hogy a tejbe jutna. Múltkor is feltett vki egy ilyen kérdést és mikor írtam, hogy szerintem nem lehet baj belőle, jól lepontoztak:( Szerintem a szervezetünk nem úgy működik, hogy ha valami káros anyag van a környezetünkben, azt egyenesen a tejben választja ki... Erre megvannak a jól bevált csatornák: a máj és a vese... Egyébként meg ha valaki csak takarít ezekkel a szerekkel, akkor szerintem olyan kis mennyiséget lélegez be, hogy nem hiszem, hogy ártana. a bőrünkön keresztül se gondolom, hogy hatalmas mennyiség szívódna fel. Gondolom, nem literszámra használtasd...:)) Én néha még a mosogatóvízbe is teszek pár cseppet, nem hiszem, hogy ártana. Persze utána alaposan elöblítek mindent. Minden jót Nektek!
2009. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!