Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ehetek egy kis rántott karfiol...

Ehetek egy kis rántott karfiolt akkor, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisbabám, és természetesen nagyon kerülöm a puffasztó ételeket, de most úgy megkívántam a rántott karfiolt. Tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban, köszönöm előre is!
2011. máj. 19. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyén függő. Én mindent ettem: káposzta, karfiol, bab, soha nem fájt a kislányom hasa.

Sógornőmnek nagyon kellett figyelnie, mert az ő babái érzékenyek voltak az ilyen ételekre.

Én tuti ennék egy kis rántott karfiolt :) én is imádom :)

2011. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kisebb darabból nem lehet baj... Remélem legalábbis :)
2011. máj. 19. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen idősen kezdtem el mindent enni, ilyenkor már nem szokott gondot okozni a babáknál. Egyél ha kívánod.
2011. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze sott...szopatatas alatt nagyon fontos enni a rettegett K betus etelekbol a lenyeg a mennyisegen van...
2011. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!