Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért kavar ekkora port ha...

Miért kavar ekkora port ha valaki nyilvános helyen szoptat, vélemények?

Figyelt kérdés
személy szerint én "mindenhol" szoptattam a gyerekem ahol éhes volt, lehet úgy is szoptatni h nem teszi ki az ember a cicijét a kirakatba...
2011. jún. 11. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Húúúhaaaaaa:)

Ez is porzani fog :)!


Én soha nem szoptattam nyílvános helyen csakis és kizárólag otthon.DE engem nem zavar ha valaki nyílvánosan szoptat,ha azt diszkréten teszi.De az ,hogy anyukák leülnek beszélgetni egy pláza kávézójában és szemrebbenés nélkül kirakják a cicit,hogy tessék....hát szerintem nem szép látvány!Egyszer a férjemmel jártunk így,azt sem tudta,hogy hova nézzen csóró...

2011. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha diszkréten csinálja,vagy letakarja magát. Annak a babának enni kel,ez lenne a normális. Én láttam már nem egyszer hogy a kedves anyukán úgy lógott a gyerek mint a kis majom. A cici meg lógott a nagyvilágba,a gyerek meg ki be kapta. Még én éreztem magam zavarba.
2011. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én ehhez nagyon szemérmes vagyok hogy nyilvánosan szoptassak,mert úgy érezném mindenki engem néz. De ha változna az emberek hozzáállás,lehet én sem paráznék.

Második voltam.

2011. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb anyuka sajnos ezt nem tudja diszkréten csinálni és a 21. században nem nézik jó szemmel az effajta természetes dolgokat. Én sem szoptattam sosem nyilvános helyen, és úgy gondolom nem is feltétlen kell. Ha mégis, akkor pedig lehet diszkréten, vagy félre húzódva csinálni.
2011. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 alaszka ***** válasza:
Szerintem úgy kellene tekinteni erre, mint természetes dolog, viszont én sem szoptattam nyilvánosan, de voltak olyan helyzetek pl. nyaraláskor, családi bulin, vagy utazáskor autóban ha megálltunk, hogy muszáj volt megoldani, és akkor engem se érdekelt, ki lát meg. Más kérdés, hogy valaki szerintem direkt teremt olyan helyzetet, hogy mondjuk a játszótéren a padon szoptasson. Én sokáig szoptattam a lányom, és pontosan tudom, hogy azért többnyire meg lehet oldani úgy a dolgokat, hogy amikor elmegyünk otthonról, akkor előtte egyen, így kibírja azért pár órát. Amíg meg nagyon gyakran kellett cicire tenni, addig egyszerűen nem mentünk messzire. A nők általában ezt megértik, viszont el kell fogadnunk, hogy a férfiak egy része ilyenkor zavarba jön, és nem tud hová nézni, az ő reakciójuk is érthető. Viszont a tegnapi tv2 riportban kiakadtam, mikor Sarka Kata közölte, hogy ő kifordult egy étteremből, ahol egy nő szoptatta a babáját. Azért egy anya egy anyával szemben lehetne együttérzőbb, még akkor is ha ő nem így csinálja....
2011. jún. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavar, ha nem csinálja diszkréten! Irigylem,hogy bárhol bármikor csak a babát veszi figyelembe,szemérmesség nélkül akár.

Én egy szégyenlős típus vagyok,de már a kórházban is úgy előkaptam a mellem, hogy magam is csak lestem. Egyébként valószínűleg én a bújkálós fajta lennék, nem akarom mások előtt csinálni. De ha valakit látok az utcán, engem nem zavar,felőlem fejen állva is csinálhatja.

Titeket miért zavar konkrétan? Gusztustalan? Megriad a tudatalattitok,hogy nektek is ezt kéne? Vagy miért zavaró?

Mindig csak azt hogy zavarja,mert nem diszkrét,stb, de tényleg érdekelne,hogy MIÉRT?

2011. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Én is szoptattam nagyon sok helyen, persze mindig kicsit félre vonulva. De emiatt én nem éreztem magam kínosan, mert a baba ha megéhezett, akkor ennie kell. Sokkal egyszerűbb a szoptatás bárhol, mint tápszerezni, mert ugye ott gond lehet az is h hol melegíted meg a vizet.

Lehet nagyon diszkréten is szoptatni. Nálunk egyszer vendégek voltak, bementünk barátnőmmel a szobába, h majd ott megszoptatom a babámat, valamiért bejött a barátnőm párja és észre se vette h szoptatok, csak nagy sokára, vette észre és valóban zavarba is jött. De ebből is látszik, h lehet diszkréten is szoptatni, h szinte észre sem lehet venni.

2011. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az van az emberek fejében, hogy egy babával otthon kell maradni a négy fal között, max. orvoshoz lehet vinni a picit meg sétálni. Elfelejtik, hogy a mell eredeti funkciója a szoptatás, nem az, hogy a Playboy magazinban mutogassák. Én autóban szoptattam és félreeső helyen, diszkréten. És végig a babára figyeltem, nem arra, ki bámul.
2011. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az enyémet nem lehetett diszkréten,letakarva szoptatni.Azt sem türte,ha lentről halásztam elő a mellem,kivágott blúzból,fentről kellett elővenni,engem nem zavart .akit zavar,ne nézze.

Én a tengeren is sétáltam a parton melltartyó nélkül,az mivel jobb?

2011. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

ahogy a szoptatás természetes, ugyanúgy a szex is az, mégsem kefélünk minden padon a parkban. a mell eredeti funkcióját tekintve én kérek elnézést azért, mert az embereknek a szex több puszta fajfentartásnál (gyk: erotika).


egyébként a diszkrét szoptatással semmi gond, de azért kipakolni, mert én most nagy magyar anya vagyok és szoptatok, szóval kusspofabe, na azzal nem értek egyet. ugyanis azért mert valaki anyává vált, a környezete nem vált azzá... bocs a vulgaritásért.

2011. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!