Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen elektromos mellszívót...

Dilipok kérdése:

Milyen elektromos mellszívót válasszak? Tapasztalatok, vélemények, ajánlások, márka, típus. Ezeket várom.

Figyelt kérdés
18 hetes ikerterhes vagyok. Mindenképpen elektromos mellszívót szeretnék. Előre is nagyon köszönöm!
2011. jún. 12. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos elektromosat szeretnél? Vagy van már tapasztalatod a kézivel? Mi megvettük a Medela gépit, de semmit nem ért. Azóta Avent kézit használok és 100x jobb. Szerintem kérj kölcsön előbb és próbáld ki mind a kettőt, ne dobj ki sok pénzt esetleg feleslegesen.
2011. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Medela swing azt hiszem a legjobb, ha esetleg mennyiséget is szeretnél majd növelni. Nekem az volt, és az is indította be. Nagyon szerettem.

De azt hiszem, jár ide egy anyuka, aki ilyeneket ad bérbe, lehet, hogy meglátja a kérdést, és többet tud segíteni. :)

2011. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem még néhány dolgot, amit előre nem gondol át az ember, legalábbis én nem: én éjjel is fejek, a gépi nagyon zajos, felébrednének a gyerekek, a kézinek nincs hangja. A gépi hangjától fél a kisfiam ( Ő a nagyobb ), a kézit észre sem veszi....stb. érdemes ekezet a szempontokat is figyelembe venni szerintem.
2011. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Soha meg se mukkant a medela swingtől a fiam, szerintem nagyon csendes. És mellette fejtem.
2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem Avent van. Lehet kéziként is használni. Szerintem szuper jó.
2011. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az Avent elektromos szerintem tok jo. A tobbirol nincs tapasztalatom.
2011. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos medelám volt.A legszuperebb!Én 16 hónapig anyatejleadó voltam.Havi szinten 30 litert elvittek 2 hónapja hagytem abba,mert már nagyon fájt a mellemm.Így az orvosom gyógyszerrel elapasztotta.
2011. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem Baby Ono van. Féltem először, hogy olcsó (10.000 körül), milyen lesz, de nagyon elégedett vagyok! Elektromos. Hangos, igaz, de hát motorja van.
2011. jún. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mire való a mellszívó? Miért használjátok?
2011. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elektromos Medela! Nagyon szuper, mi használtan vettük a Vaterán (1* használta a tulaj, gyakorlatilag vadi új volt) 12.000Ftért. Mindent kiszívott, lehet állítani a szívás erősségét. Egyáltalán nincs nagy hangja, volt, hogy a babám szívta az egyik cicit, a másikat meg fejtem a mellszívóval. Nem zavarta egy picit sem. Amikor éjszaka használtam, akkor letakartam a motort egy ruhával és úgy még halkabb volt.

Egyébként nekem pont egy olyan barátnőm ajánlotta, hogy ezt vegyem, akinek koraszülött ikrei voltak/vannak. Ő 2 hónapig csak fejt, mert a Lányok inkubátorban voltak, nem tudtak szopizni. Nekik nagyon bevált, ahogy nekem is!

Ja és a kórházban is ilyet használtak, ahol szültem!

Boldog babavárást!

2011. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!