Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csöpi mellszívóról tapasztalat...

Csöpi mellszívóról tapasztalatotok? Szájjal kell szívni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Első gondolatom az, hogy úristen. A tejnek erős vákuum kell hogy onnan kijöjjön, nem tudom szájjal mennyire lehet szívni, de szerintem semennyire sem. Ha olcsót akarsz ami be is válik, akkor vegyél Medela kézit. Egyszerű, olcsó és jó.
2011. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a vákuum-erősséggel nincs baj, hiszen a baba is szájjal szív. Viszont elég fárasztó és vicces lehet :)
2011. júl. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sógornőmnek volt szájjal szívható mellszívója, (a márkát nem tudom) de neki egyáltalán nem működött, dobta is ki.
2011. júl. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki szájjal ritmikusan (óránként 3000-szer) megszívni a hatékony fejés érdekében.


Én kipróbáltam és vákuumot is mértem. 100-120 Hgmm-t tudtam szívni, de már 5 szívás után cékla lett a fejem.


Szerintem egy dologra használható, kézi fejéshez állandó elővákuumot előállítani. Ha csökkented a külső nyomást, elvileg könnyebben jön a tej. Ekkor nem kell ritmikusan szívni.


Érdekes hungaricum - sehol máshol a világon ilyet nem gyártanak (vagy veszek meg az emberek).

2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!