Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fogamzá...

Szoptatás alatt milyen fogamzásgátlási módszer ajánlott? (tablettát nem szívesen szednék)

Figyelt kérdés
A Nuva Ring-ről esetleg tapasztalatok?
2011. júl. 24. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltál már a 6 hetes kontrollon? Ott elvileg elmondja az orvos a lehetőségeket a fogamzásgátlásra.
2011. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem voltam! Még 3hét van hátra, csak kíváncsi voltam...
2011. júl. 24. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Mirena hormonos spirált ajánlotta a doktornőm. Tablettát én sem akarok szedni szoptatás alatt, óvszerrel meg nincs kedvem "bohóckodni". A héten meglesz a kenet eredményem, ha minden rendben, utána rögtön fel is rakatom. Kecsegtető, hogy 5 évig nem kell majd tamponra, betétre költenem, illetve nem kell esténként észben tartanom a bogyó bevételét!
2011. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Mirenám van!Nagyon szeretem...
2011. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23:08 vagyok:

Kicsit van zabszem a felrakás miatt :-) Neked milyen volt, ha megkérdezhetem?

Viszont sokkal jobban várom a "gondtalan" éveket!

2011. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:
Bocsánat a belekottyért, de a tabletta miért nem jó? A hormonok miatt? Mert az a spirálokban is van.
2011. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

xStefixnek:

a tablettával ám végigmérgezed az egész szervezeted,míg a Mirena helyileg hat!


Hát a felrakás nem kellemes!Olyan ,mint egy rákzűrés,ha dúrva doki csinálja!Aznap még nagyon görcsöltem!Ne menj egyedül ,valaki vigyen el kocsival!Másnaptól már csak a pecsételés volt és az 12 hétig egyfolytában megvolt(az elején nagyon sok türelem kel),de már beállt és a mensim 1-2 nap és elég egy tisztasági betét.Nagyon megéri kivárni azt az eleji kínlódást a pecsételéssel,mert utána tényleg gondtalan az élet!!!!

2011. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi baba előtt is, meg most is gumióvszert használunk. Szerintem ez teljesen jó.
2011. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:53-nak:

Köszi a választ, és a tanácsokat Mirena felrakás ügyben!


Óvszerrel kapcsolatban csak annyi az ellenérzésem, hogy egy gumidefekt miatt már voltam terhes (17 évesen :-( ) és most 36 évesen 3 gyerkőc után már nem vállalnám be ha becsúszna egy bébi... Elköttetni nem akarom magamat, és ez a spirál a művi meddővététel után a legbiztonságosabb megoldás.

2011. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!