Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS. Csomó a mellemben, ráz a...

Alinaaa kérdése:

SOS. Csomó a mellemben, ráz a hideg. Ha lázas lennék mi a teendő? Szopi csak éjfél utánra várható, A mellem már nem fáj, a zuhany alatt kicsurgott egy kevés, szivato kiszivott egy keveset. Mi a fenét csináljak még?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyd benne pangani a tejet par napig.
2011. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha megvarom a 2-3 orat?
2011. szept. 18. 20:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
meleg vízes zuhany közben maszírozd át hogy enyhüljön, szűnjön meg a csomó. ha sok a tejed szopi után fejd le teljesen. két szopi között ha nagyon bedurran egy keveset fejjél. ha sok a tej és szedsz iszol tejszaporítót akkor szerintem azt hagyd el.
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fejd le azonnal!! Begyulladhat és akkor sokkal rosszab lesz!! Én igy jártam! Antibotikum kura és borzalmas fájdalmas fejés ez lett az eredménye!
2011. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 xStefix ***** válasza:

Meleg vizes borogatás ill. zuhany alatti csapatás; de ha felmegy a hőd, akkor csak a melledre engedd, ne az egész testedre!

Finom masszírozó, simító mozdulatok a bimbó irányába. Ne gyötörd, de óvatosan próbálgasd.

Ha szükségét érzed, fejj, akár többször is még a szopi előtt.

Szoptatni próbálj majd több pózban is, a babád álla a csomó felé nézzen. (bár ez nappal jobban kivitelezhető).

Ha lázas leszel (38 felett), először borogatni próbálj, de a melledet lehetőleg ne érje a hűvös/hideg víz. Ha úgy érzed, nyugodtan vegyél be lázcsillapítót is.

Lázasan is nyugodtan szoptathatsz, nincs semmilyen felső fok-határ. Amíg fizikálisan bírod, tedd meg.

2011. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a zuhany a masszazsal, kicsit megindult, de visszajött a csomo, ha megvarom a szopit meg ki tudja uriteni?Mit eredmenyezek vele?
2011. szept. 18. 20:41
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem fejd le! nyugi lesz tej a szopira is.
2011. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem akar normálisan megindulni, ha felem fáj.Most maszirozgatom, hatha megindul, de szornyen ráz a hideg és a mellbimbóm is keményedik.Ha nyomkálom a mirigyek, ha fejem a mellbimbom.:(
2011. szept. 18. 20:52
 9/12 A kérdező kommentje:
A férjemnek arany keze van(amit eddig is tudtam):) Megindul, kis csomó maradt, még dolgozok rajta:) Köszönöm szépen a gyors válaszokat:)
2011. szept. 18. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szoptass minél gyakrabban, a baba jelenti a leghatékonyabb szívóerőt!
2011. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!