Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez? Tej jön a mellemb...

Mi lehet ez? Tej jön a mellemből!?

Figyelt kérdés
Nyomásra pár csepp tej jön a bal mellemből! Már másfél éve szültem, de akkor is csak pár hétig tudtam szoptatni a babát! Ma reggel vettem észre, eddig nem volt ilyen! Volt már valaki így?
2011. szept. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele, pedig nem szültem még. menj el egy jó nőgyógyászhoz, és a háziorvosodhoz is. a nődokitól kérj teljes vérképet + prolaktin vizsgálatot, a háziorvostól meg a neurológiára kérj beutalót.(lehet, hogy a hormon központtal van probléma)
2011. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elsovel, ez hormonproblema. Ha a kesobbiekben szeretnel meg babat, akkor ezt mielobb rendezned kell. (ha nem szeretnel, akkor is erdemes)
2011. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig szoptattam, most 15 hónapos a kisfiam és még ha nagyon megnyomom a cicimet, akkor egy icipici csepp-et ki tudok nyomni. Én azt hittem, ez azért van, mert lassan apad el a tej. Remélem nem hormonprobléma, de utána fogok érdeklődni.
2011. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat, sajnos én is úgy gondolom hogy hormonprobléma áll a hátterében. Mert pl. ebben a hónapban kétszer is megjött a menstruációm+ sokat fáj a fejem. Mindenképp kivizsgáltatom magam.
2011. szept. 24. 07:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a fejfással és mensizavarral tényleg arra lehet következtetni, h prolactinomád van. Ilyenkor az agyban nő egy kis daganat, amit nagyon jól lehet hormonokkal kezelni. Ne féj tőle, nem lesz rosszindulatú. Akiket én ismerek azok mind hamar rendbe jöttek egy gyógyszerkúra után. Nővéremnek pl. 6-7 éve volt, de semmi baja. Sztem ő már nem is emlékszik rá :)
2011. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!