Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellgyulladás! Piros folt van...

Mellgyulladás! Piros folt van a mellemen, kemény csomót tapintok ott, fejem, szoptatok, maszírozom, borogatom. Hőemelkedésem van, tudna-e valaki gyors és hatékony módzsert rá? Kenőcs, gyógyszer, stb.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
előbb kellett volna odafigyelned és csinálnod mindazt amit leírtál
2009. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Garmastan krém, a patikában lehet kapni, kimondottan erre való - azzal masszírozd és aztán bugyoláld be a melled, hogy melegben legyen és folytasd amiket leírtál!
2009. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,de nem járt lázzal.Én azért megkérdezném a védőnőt,mert a mellgyulladásnak is vannak fokozatai.A szomszédomnak még gyógyszert is kellett szednie,addig nem szoptathatott,fejte és kiöntötte.Azóta helyre jött,és szoptat.
2009. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
alapos maszírozás próbáld hogy a párod csinálja a krémmel, sőt én a babaolajat javaslom én is jártam így nekem annyira fájt hogy csillagokat láttam, és nem bírtam magam kínozni, a páromnak mondtam és maszírozta. kb30 perc masszázs oldott vmit a dolgon de az igazi ha a babóval szivatod, vagy ha nem megy végső esetben a párod is leszívhatja. Mi ezt nem próbáltuk de gondolom az is hatékony.
2009. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Most estem át rajta.Tényleg masszírozd,és állandóan szopiztasd.szopizás elött rakj rá melegvizes borogatást,ha bírod olyan meleget, hogy piros legyen tőle a bőrőd.Figyeld a lázad,mert ha följebb megy akkor orvoshoz kell menned,nem szabad félválról venni mert fel is vághatjáj, én épp hogy elkerültem.Augmentint szedtem,és 4 napig 40 fokos lázba voltam,nekem a babám nagyon megrántotta és valószínű eldugult egy tejcsatorna ez okozta a bajt.Pihenj sokat,mert a gyulladás miatt most kevesebb lesz a tejed.Nekem el is apadt,de visszatudtam hozni.és még most is fáj.Az első válaszolónak üzenem,hogy ha nem tud segíteni,ártani nem muszály.bárkivel megeshet.Nálunk 2 védőnőnek is volt és fel is kelett vágni,pedig ők bizti tudják mit kell csinálni.sok sikert és gyógyulj meg hamar.
2009. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
ja az utolsó vagyok.apis mellifica 15ch homeopátiás gyógyszer rengeteget segített nekem.vegyél minél elöbb,gyulladás csökkentő és segít kiüríteni a mellet.Tényleg segít, és csak pár száz forint.
2009. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

szerintem ha már piros folt van a melleden akkor azonnal menj orvoshoz, mielőtt jobban begyullad a melled.

mert ugye a mellgyulladás mindenkinél más. nekem csak csomós volt és injekciót kaptam rá. sőt az én orvosom azt mondta hogy a meleg egyáltalán nem tesz jót.

megcsináltam egy tíznapos injekciókúrát és masszíroztam és el is múlt a csomóm. és nyugodtan szoptass mert a baba jól le tudja szívni.

2009. ápr. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem épp harmadszor van.40 fokos láz,fájt stb.Teljesen el vagyok keseredve,mert már lehet,hogy tályog alakult ki.Én fejtem,masszíroztam,és még is ez lett belőle.Harmadszorra szedtem antibiotikumot.Jártam már nőgyógyásznál,háziorvosnál is.Mindenki csak azt mondja,fejjem ki a tejet.Már lázam nincs,de a csomók megmaradtak,és lehet,hogy betokozódnak.Nagyszerű a mai orvostudomány.Remélem más nem lesz ilyen "szerencsés".Kezdem azt gondolni,hogy csak ezen múlik!
2011. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!