Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, ha szoptatás alatt...

Normális, ha szoptatás alatt vérezgetek?

Figyelt kérdés
4 és fél hete szültem meg természetes úton a kisfiamat. A vérzésem kb. 1 hete megszűnt, de ha szoptatok, akkor még néha (naponta 2x-3x) még vérezgetek. Ez még ilyenkor normális? Meddig lesz ez így? Ha a szüléstől számított 6 hétig nem múlik el, akkor is elmehetek a kontrollra?
2011. okt. 26. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök normális. A szoptatás méhösszehúzó hatású. Én még hullámokban, de vérezgettem végig a hatodik hétig. A doki szerint teljesen belefért.
2011. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, menj el a kontrollra.
2011. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig úgy álltam fel szoptatást követően, hogy csupa vér lettem. Két szoptatás között pedig alig volt vérzésem. Azért ha elhúzódik, mindenképp mondd a dokinak.Szerintem.
2011. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi nálam ez 8 hétig tartott, azért menj kontrollra
2011. okt. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!