Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt beoltatnád...

Szoptatás alatt beoltatnád magad az influenza elleni védőoltással?

Figyelt kérdés
Én igazából szeretném, mert nemsokára beindulna a kistesó projekt, és terhesen meg nem szeretném. Ráadásul van egy nagytesó is, aki hazahoz mindenféle betegséget az oviból.
2011. okt. 28. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én beoltattam magam, pár hónapos volt akkor a fiam, a simát és a h1n1 ellenit is megkaptam. Semmi mellékhatása nem lett.
2011. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem oltattam sem terhesség,sem szoptatás alatt.
2011. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, oltattsm is 2 éve h1n1 ellen.
2011. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez a világ legnagyobb üzlete.

Soha semmilyen influenza elleni védőoltással nem oltatunk.

Ezen a területen dolgozunk tudjuk mi van.

A nép hülyítése idegesítése a médiában.

Járványok mindig is voltak kellő odafigyeléssel vitamin szedéssel ha bele is esel, jobb ha a saját szervezeted gyűri le. Kiépül egy a saját immun reakció ami nem mesterséges, és utána még jobb az ellenálló képesség.

2011. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
akkor kanyaró, szamárköhögés.. ellen se oltasd be a gyereked:-((((((((((((
2011. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
soha nem oltattam még magam és nem is szeretném.
2011. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem oltattam be magam és nem is fogom, szerintem ez az influenza-oltásdi csak egy bazi nagy biznisz (ez az én véleményem, nem bántani akarok senkit, aki máshogy gondolkozik). Terhes vagyok amúgy és szoptatom az elsőt.

De ha te úgy látod jónak, hogy beoltasd magad, akkor tedd.

2011. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Én mivel a gyógyszer szedését is igyekszem mellőzni terhesség és szoptatás alatt, így az oltást sem adattam/adatnám be magamnak. Amúgy megerősítést nyertem az orvosaink által is.
2011. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem oltattam be magam és nem is fogom. Nem vagyok az a betegeskedő fajta. Ráadásul most nem is megyek annyit emberek közé, mint amíg dolgoztam.
2011. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Én 2éve beoltattam magam mikor 6hónapos volt a kisfiam.

Tavaly született a kis tesó,pont az influenza járvány közepén jártunk.Végül még 3hónap volt szülésig és pont 1héttel oldották fel az influenza járvány miatt a látogatást a választott kórházba.Tehát végig jártam be az utolsó hetekbe már heti 3x a szülészetre CTG-re(vonat+bkv) +Fene nagy híre volt,hogy INFLUENZA és oltasson mindenki!!!BIZNISZ AZ EGÉSZ!!!

Nem bánom,hogy nem oltattam. Terhesen 1000%,hogy nem oltatnék.És szoptatáskor sem.

Amúgy kb. március végéig tart ez az influenza őrület,aztán vége.


A másik,hogy sajnos van 1eset már a közeli családban ahol maga az influenza oltás nagyon kemény ALLERGIÁT okozott a kisgyereknél!!Most küzdenek rendesen vele,nagyon sok mindenre allergiás szegény.1,5évesen kapta meg.


Te tudod,én nem tenném.

Igazuk van az előttem szólóknak,hogy csak népbutítás.Mindig is voltak járványok és nem az influenza az amitől ennyire kéne félni.A nagyobb betegségekre meg kötelezően megkaptuk anno az oltásokat.

2012. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!