Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mibe tároljam a lefejt tejet?...

Mibe tároljam a lefejt tejet? Eddig Aventos zacsikba fagyasztottam, de nagyon drága. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescoban vettem saját márkás tejtároló zacskót. Nem nagy pénz, kisebb helyet foglal mint az Aventos pohár. Nekem bejött.
2011. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jaja én is tescosba rakom nagyon praktikus is könnyű használni 40 db van egy csomagba, és ezer párszáz ft.
2011. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anya sima ételtároló műanyag dobozban fagyasztotta meg. Annyival jobb, mint a zacskó, hogy kiolvasztás után elmosogatod, és újra tejet (vagy mást) fagyaszthatsz benne.
2011. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én bébiételes kisüvegekben,illetve kisterilizált befőttes üvegekben tároltam! Csődbe vitt volna az Avent-os pohár mert rengeteg tejcsim volt! :-))))


Üdv: Anita

2011. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertáti kenőcsös tégelyegek vettem. Van belőle kisebb-nagyobb. Mikrós sterilizálóm volt, abban fertőtlenítettem ki. Azt hiszem 30-40 Ft körül volt 1 db, de ugye függ a méretétől.
2011. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nincs nagy mennyiség naponta amit lefagyasztok, ezért az üvegek nálam kilőve.

Nem tudtam hogy a Tescoba is van tejtároló zacsi. Jó hogy mondjátok! :) Köszi

2011. nov. 3. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!

Én Avenetes poharakban fagyasztottam le! Ahogy az egyik válaszoló is írta, utána csak elmosod és már használhatod is, a zsacsit meg el kell dobni! Én utána saját készítésű babakaját tároltam benne, 1-2 adagnak pont ideális!

2011. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából én most még nem fogom felhasználni a fagyasztott tejeket,(csak sajnálom kiönteni, ezért inkább elpakolom) esetleg pár hónap múlva, addig meg nagyon sok Avent-os pohár kellene. :(

Ja, megnéztem és már nem gyártják a Tescós zacsikat! :(

2011. nov. 3. 16:59
 9/11 anonim válasza:
Én is Aventes poharakban tároltam. Ipari mennyiségűt vettem belőle, de később is nagyon jó hasznukat vettem, azóta is használom étel fagyasztására, gyerekek itatására, rágcsálnivaló tartójának. A tejtároló zacsi nagyon jó, de nem tartható el benne a tej olyan sokáig, mint az Aventes poharakban, ráadásul melegíteni sem lehet bennük, a pohárban igen.
2011. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a tejet elvivő ember kocsijában, nem fagyasztva. Átveszik olyan gyerekeknek, akiknek az anyja nem tud szoptatni. Fizetnek is érte. Mikor én voltam csecsemős anya majd egy havi fizunyi pénz jött össze a tejből.
2011. nov. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!