Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek első gyereknél a...

Akinek első gyereknél a szoptatás alatt nem tért vissza a mensi annak a másodiknál is így lett? Számíthatok erre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Elsővel már a 6. héten menstruáltam és onnantól rendszeresen,minden hónapban.Másodikkal viszont csak 9 hónap után jött meg,úgyhogy nem törvényszerű,hogy ugyanúgy történik.Mindkettőt kizárólag szoptattam 6 hónapig és utána is szopiztak sokáig.Sőt,az első fiam éjszaka is 3 óránként szopott sokáig,második fiam pedig csak egyszer ébredt hajnalban,mégis az elsőnél jött meg előbb.

2011. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőt pont 10 hónaposig szoptattam, és mindkettőnél pont az első szülinap előtt egy héttel jött meg először.

Szóval nálam ugyanúgy alakult.

Szoptatás alatt egyáltalán nem volt peteérésem (hőmérőztem).

2011. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 gyereknél ugyanúgy történt. Szülés után 4 hónappal első mensi, majd hónapokig semmi és legközelebb csak akkor jött meg mikor végleg abbahagytuk a szopit.

Most a harmadik babámat szoptatom, 6 hónapos 2 hónapja megint semmi mensi.

2011. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!